Меморіал Олексія Дем’янюка бере новий старт

10 січня 10:10
Переглядів: 314
демянюк

ХІV міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків «Меморіал Олексія Дем’янюка» відбудеться у Львові 17 січня 2014-ого року.

Традиційно, вже багато років поспіль саме старовинне місто Львів розпочинає міжнародний зимовий змагальний сезон в пам’ять відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор-1980 у Москві, який трагічно загинув в 1999-ому році. Турнір проводиться під музичний супровід та щорічно збирає 100-150 учасників та багато глядачів, що можуть спостерігати емоції боротьби спортсменів у безпосередній близькості.

В Меморіалі -2014 попередню згоду на участь дали представники Словаччини, Білорусі, Росії та провідні атлети-стрибуни України. Серед них такі спортсмени як: Олександр Шустов (олімпієць,Чемпіон Європи 2010р, Юрій Кримаренко (олімпієць,чемпіон світу 2005р), Ірина Геращенко (срібний призер чемпіонату світу серед юнаків 2011р),Олександр Нартов (олімпієць,чемпіон Європи серед юніорів, фіналіст чемпіонату Європи 2010). Планує тішити публіку високими стрибками і чемпіон Європи-2011, син Олексія Дем’янюка Дмитро (на фото). До речі, за словами Дмитра, який водночас є одним з організаторів змагань, до Львова не приїде один з кращих спортсменів України 2013-ого року чемпіон світу Богдан Бондаренко. Рекордсмен світу з тренером вирішив відпочити і пропустити зимовий легкоатлетичний сезон.

В програмі змагань, що відбудуться у спорткомплексі ЛДУФК (м. Львів, вул. Черемшини,17), заплановано юнацький та юніорський турнір зі стрибків у висоту, гран-прі серед жінок та чоловіків.

Серед глядачів буде проведено безкоштовний розіграш призів від спортивного клубу «Висота» і партнерів, а також путівка від однієї з туристичних фірм.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: