Молодь Калуша під наглядом стронгмена Назара Павліва піднімала гирі та перетягувала линву

29 квітня 15:00
Переглядів: 99
павлів

У палаці культури "Мінерал" відбулася спортивна акція "Здорова молодь — здорове суспільство" за участю молодіжного об'єднання "Студ-центр" та за підтримки управління культури, національностей та релігій, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Калуської міської ради.

Запрошений гість — багаторазовий рекордсмен України, учасник шоу "Україна має таланти" Назар Павлів акцентував на здоровому способі життя. Гість продемонстрував свою богатирську силу та дав можливість випробувати свої сили учасникам дійства: перетягування канату, піднімання гирі, стрибки на скакалці та ще багато цікавих спортивних завдань запропонував богатир для студентів та школярів міста.

Ведучими заходу були учасники "Студ-центр" Владислав Таранов, студент Калуського коледжу економіки, права, та інформаційних технологій, та Вікторія Гутько, студентка Калуського коледжу культури і мистецтв.

Присутні зробили спільну розминку, а потім змагалися у різних спортивних вправах: хлопці мірялися силою у підійманні 16-кілограмової гирі, а дівчата визначали спритнішу у стрибанні на скакалці, а також перетягували клинву і надували на швидкість повітряні кульки. Переможці отримали грамоти, медалі та призи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: