Мирон Маркевич: "Хотілося б, щоб молодих зірок українського футболу було більше"

04 жовтня 17:00
Переглядів: 248
Маркевич

Колишній тренер «Карпат», «Металіста», «Дніпра» і збірної України, глава комітету національних збірних ФФУ розповів про свою нинішню роботу в ефірі програми "Дубль W".

- Я стараюсь як змога швидше привикнути до нової посади. Не тільки національна збірна у сфері моїх інтересів. Я більше дивлюсь за молодіжною і юнацькими збірними. З ними їздив на два турніри. Звичайно, що хочу бачити, що робиться в середині, яка молодь може поповнити з часом нашу основну збірну. Це я бачу своїм основним завданням. Так само я слідкую за футболістами, які грають в національні збірній. Стараюсь бути на різних матчах, дивлюсь за ними, але я туди менше влажу, бо там є головний тренер і хороші помічники в нього. Вони також все відслідковують, але якщо треба буде моя допомога я з радістю прийму участь в цьому. Так наразі я бачу свою роботу.

Я не хочу все прикрашати, але хотілося б, щоб молодих зірок українського футболу було більше. Відверто скажу, поки що таких серйозних кандидатів в нашу національну збірну я не бачу, по великому рахунку. Але ще є час. Я їздив із збірною U-17 в Литву, подивився їх, група була проста (Туреччина, Норвегія і Литва) і ми нажаль зайняли третє місце і нікуди не потрапили. Це вже є дзвіночок. Я їздив з футболістами на рік старше на товариський турнір і повинен сказати, що і там ми нічого особливого не показали. Одна віддушина – наша молодіжна збірна почала вигравати. Виграла у Франції – серйозної команди, виграли у Шотландії і видно якийсь прогрес. Хотілося б щоб у нас було більше футболістів що змогли б з часом поповнити національну збірну, тому я буду дуже ретельно за цим слідкувати.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: