На сільських іграх Кременеччини змагалися за звання найвправніших у спорті

22 червня 13:02
Переглядів: 266
спорт

На території Горинської сільської ради, на спортивній базі місцевої середньої школи, проведено 24 сільські спортивні ігри Кременеччини.

У попередні роки спортивні змагання відбувалися на стадіоні лісоколеджу в с. Білокриниця. Тож, на часі, вирішили поєдинки сільських спортсменів провести у селі Горинка, а це — шляхи місцевої влади, підприємців села задля зміцнення, вдосконалення, наведення ладу на спортивній базі школи, забезпечення культурного відпочинку жителів, участі всіх бажаючих у спортивних змаганнях, тощо.

Незважаючи на примхи погоди, а часом на рясний дощ, у змаганнях взяли участь спортсмени від 21 колективу ФСТ "Колос" на чолі з сільськими головами. Учасників змагань, численних уболівальників привітали голова райради Андрій Смаглюк, голова райдержадміністрації Віталій Ткачук, завідувач оргвідділу Тернопільського обласного ФСТ "Колос" Олександр Степанюк.

Щирими оплесками учасники спортивних ігор зустріли народного депутата України Михайла Головка, який привітав спортсменів зі святом і вручив сільському голові Василеві Бойку та директорові місцевої школи Олегові Олексюку набір спорт-інвентаря, подякував за підготовку спортивних майданчиків до змагань. А членам оргкомітету від ПП "Бекерай" (Т. Гайдай) вручили запашні короваї.

Голова районного ФСТ "Колос" Василь Галевич оголосив про порядок проведення ігор, а о 12.00. годині призупинив змагання… Усі присутні на стадіоні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських військовослужбовців на сході України. Місцевий священик отець Миколай поблагословив спортсменів на перемоги, а учасники церковного та хору вчителів Горинської школи виконали церковний гімн "Боже, Великий, Єдиний".

У змаганнях із армспорту (рукоборство) взяло участь найбільше спортсменів. Цей вид спорту має чимало шанувальників. І все це завдяки заслуженому майстру спорту України з Кременця, одному з найсильніших рукоборців планети, багаторазовому чемпіону світу та Європи Андрієві Пушкарю. Цього дня він був ще й головним суддею змагань із армспорту.

У поєдинках взяли участь 14 команд. Переможцями турніру стали спортсмени Великомлинівецької сільської ради, за яку виступали Ігор Пасєка, Роман Пашковський і Микола Ткачук. Друге та третє місця здобули рукоборці Лосятинської та Гаївської сільських рад.

Серед силачів району в гирьовому спорті найкращими стали спортсмени Руслан Миронюк, Олександр Сух і Роман Плетюк із Дунаївської сільської ради. Друге та третє місця вибороли гирьовики Гаївської та Лосятинської сільських рад.

Досить захоплюючими були змагання з дартсу серед жінок. Перше місце виборола Наталя Плетюк (с. Дунаїв). Також призерами стали Тетяна Марценюк (с. Катеринівка) та Віра Єфремова (с. Плоске) .

Кубок із волейболу виборювали 6 команд. У напружених поєдинках хорошу майстерність показали спортсмени Горинської сільської ради і завоювали перше місце, друге та третє – у волейболістів Лідихівської та Лопушненської сільських рад.

Головний суддя змагань Віктор Голуб звернув увагу на хорошу підготовку команд і відмінний стан волейбольного майданчика.

Серед сільських голів переможцями з шахів стали: Шпиколоський сільський голова Петро Мартинюк (перше місце), друге та третє вибороли Великомлинівецький — Олександр Галевич і Сапанівський — Іван Іванюк.

Досить напруженими і наймасовішими за кількістю глядачів були змагання з перетягування линви. Тут не обійшлося без інтриг, суперечок із суддею. У напружених поєдинках перемогу здобули спортсмени Горинської команди, за яку виступали Ростислав Лахманюк, Олег Бортошинський, Богдан Серафимюк, Іван Марценюк і Анатолій Незбицький. Друге місце — у спортсменів Великомлинівецької, третє — у команди Лопушнянської сільської ради.

У перетягування воза на швидкість більш вправнішими були хлопці Лопушнянської сільської ради, котрі завоювали перше місце й отримали приз — три мішки пшениці від спонсора ТОВ "Біо-лан" (В. Заєць, В. Бульда).

Переможців у номінаціях грамотами, медалями нагородили голова райради Андрій Смаглюк і голова райдержадміністрації Віталій Ткачук, а команди з перетягування линви отримали ще й грошові винагороди. Всі були задоволені, адже мали можливість брати участь, помірятися силами в сільських спортивних іграх.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: