На Ярмарок спорту у Львові завітають переможці міжнародних змагань

14 вересня 17:25
Переглядів: 235
Худобяк

У Львові з 21 по 24 вересня у спорткомплексі «Динамо» (вул. Д. Вітовського, 51) відбудеться VIII Ярмарок спорту, повідомили організатори.

Організаторами Ярмарку Спорту є ГО «Здорове місто» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення заходу з міського бюджету м. Львова виділено фінансову підтримку в сумі 90 000 гривень.

«Усі, які захочуть відкрити для себе новий вид спорту (чи дізнатися більше про свій улюблений), зможуть зробити це спільно зі знаними спортсменами. Переможці Чемпіонатів світу, зірки українського футболу, єдиноборств та світові рекордсмени проведуть майстер-класи.

Відкриватиме захід Станіслав Горуна – чемпіон Всесвітніх ігор, срібний призер Чемпіонату Європи 2017 року в індивідуальній категорії та бронзовий призер – в командному куміте, срібний призер Чемпіонату Європи 2014 року, бронзовий призер Чемпіонату Світу 2014 року, дворазовий переможець серії турнірів K1 Premier League (2013, 2014), шестиразовий чемпіон України з карате, майстер спорту міжнародного класу. Кожен юний каратист матиме нагоду навчитися кільком прийомам у Станіслава.

Не омине Ярмарок Олег Тягнизуб – диво українського спорту. Людина, яка своїми зубами здатна зрушити трамвай, автобус і навіть корабель. Лікар-педіатр за професією та силач за покликанням, що потрапив до книги рекордів України, продемонструє відвідувачам силу своєї щелепи. Відвідавши Ярмарок спорту, ви, можливо, станете свідком встановлення нового світового рекорду цього богатиря.

Відвідає Ярмарок спорту й знаменитий український веслувальник-каноїст, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року, чемпіон Європи та бронзовий призер Чемпіонату світу Тарас Міщук. На жаль, організувати водойму з каное у приміщенні спорткомплексу «Динамо» не вдасться, проте Тарас розповість, як стати чемпіоном у веслуванні.

Не обійдеться й без футбольних знаменитостей. Очікують на знаних гравців львівських «Карпат» Ігоря Худоб’яка та Артема Федецького»,- розповіли організатори.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: