На "Юності" знищили частину газону

08 червня 16:09
Переглядів: 196
стадіон юність
Розпочну сьогоднішню розповідь, як казку… Жив, був собі простий мужчина, якого звали Ярослав. Свого часу нелегка доля закинула його на чужину, в далеку Португалію, де він доглядав та вирощував трав’яні покриття на найкращих футбольних полях Європи. І навіть в розвинутій країні ця праця давалась йому не легко.
З часом Ярослав повернувся на Батьківщину, де його спеціалізація також виявилась дуже потрібною. І став він вирощувати та доглядати газон футбольного поля на коломийському стадіоні «Юність». Робив він це з любов’ю та відповідальністю. Майже ніхто не знає про те, скільки ночей недоспаних та скільки днів невнормованих Ярослав слідкував, удобрював, підсівав та поливав газон на «Юності». За кілька років праці коломийське футбольне поле із потвори перетворилось на красеня. Та прийшла біда, чи то орда, чи то нашестя…

Ще на початку поточного футбольного сезону трав’яне покриття на стадіоні намагались зберегти всіма силами. Не складно пригадати матч другого туру, який коломийські «Карпати» грали в Королівці, а також наступні тренування гравців на штучному покритті. Та, як з’ясувалось, є у «місті над Прутом» «відмінні футбольні функціонери», які допомагають коломийському футболу.

Пригадується приказка: «Один кінь поле не витопче…», але якщо під час дощової погоди тих «коней» випустити на футбольний газон з десяток, то ось що станеться…

Отож, перед матчем коломийських «Карпат» проти галицького «ГВЕ» частина газону на «Юності» ЗНИЩЕНА…
Футбольний клуб «Карпати» Коломия та, особливо, Ярослав, з якого й розпочиналась сьогоднішня «казка», висловлюють величезну «подяку» тим хто це зробив!!! Щиро сподіваємось, що надалі у Ваших серцях знайдеться більше поваги до роботи ЛЮДЕЙ.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: