Олег ЯЩУК: "Майстерність не втрачається з роками"

28 квітня 00:16
Переглядів: 239
ящук

Український нападник бельгійського "Вестерло" Олег Ящук розповів про шанси команди в матчах плей-офф за право переходу в Лігу Жюпіле. 

- Олеже, за будь-яких умов тебе можна привітати з ”бронзою” другого дивізіону бельгійського чемпіонату. Що чекає команду в подальшому?

- Спасибі! На наступному тижні почнеться плей-офф, де три команди з другого дивізіону (2-4 місця, авт.) і колишній мій клуб “Серкль Брюге”, який зайняв останнє місце в Лізі Жюпіле, будуть змагатися за місце в елітному бельгійському дивізіоні.

- Які шанси “Вестерло” на успіх в іграх плей-офф?

- Будемо боротися і намагатися вирішити завдання виходу в Лігу Жюпіле. Для мене особисто будуть дуже цікавими матчі з “Серкль Брюге”. Хоча, звісно, завдання команди на першому місці. Різниця в майстерності виконавців між ”вишкою” і першим дивізіоном Бельгії значна. Знаю, буде нелегко, а якщо вирішимо завдання, то наступний сезон почнемо раніше, значить, відпустка буде коротшою і часу на підготовку буде менше.

 - Мене дивує факт, що 40-річний Барт Гор (11 голів) і ти з п'ятьма голами є найкращим бомбардиром команди. Є певні проблеми з молоддю в команді?

- Пояснення просте - майстерність не втрачається з роками. Команда грає в комбінаційний футбол з акцентом на атаку, а ми часто є “наконечниками” при завершенні гольових комбінацій. Так що ігрових проблем немає.

- Тоді можу тільки побажати удачі в плей-офф і тобі забити побільше голів!

- Дуже дякую! Удача в плей-офф - це якраз що нам треба.

Примітка: У січні поточного року Олег Ящук перейшов з "Серкль Брюге” в ”Вестерло”, де за цей період провів 13 матчів і відзначився п'ятьма голами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: