Олександр Чижевський: "Початок і кінцівка гри були за "Динамо". Але нічия – справедлива"

30 жовтня 16:23
Переглядів: 172
Олександр Чижевський

Поєдинок молодіжних команд «Карпат» і «Динамо», що відбувся напередодні у прикордонній Раві-Руській, приніс бойову нічию – 1:1. Своїми враженнями від гри проти чинних володарів титулу з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер «зелено-білих» Олександр Чижевський. 

«Одразу скажу, що гра мені сподобалася. Матчі з «Динамо» завжди є важкими. Київський клуб – це бренд українського футболу, в якому зібрані кращі гравці з усієї України. На цього суперника команду налаштовувати немає потреби – футболісти самі знають, проти кого вони виходять на поле грати. 

Перші хвилин 15 була перевага «Динамо». Ми на установці перед грою просили хлопців з самого початку матчу накривати суперника, не давати їм розігнатися. У киян такий склад команди, що коли їм дати волю, то стовідсотково матимеш багато проблем. От ми їх і отримали – першими пропустили, хоча гол був зовсім не обов’язковий. Але що тепер про це говорити – сталося, як сталося. 

Та поступово, десь приблизно з середини першого тайму, ми гру вирівняли. Більше того, вважаю, що у другій половині першої 45-хвилинки ми навіть переважали «Динамо»: більше контролювали м’яч, створили низку непоганих моментів, але до перерви відігратися нам так і не вдалося. 

Початок другого тайму також був за нами. Тож цілком логічно, що ми відіграли пропущений на початку гри м’яч і рахунок став 1:1. Після цього ми могли забити ще і вийти вперед у рахунку. Хороший момент мав Перейра, але головою пробив повз ворота. Мав шанс відзначитися голом і Войтович… Я завжди кажу гравцям, що потрібно на тренуваннях догравати кожен момент. А вони собі легковажать, бо думають, що от в грі, коли буде необхідно, то вони викладуться по повній і зіграють так, як треба. Нічого подібного! Коли ти не допрацьовуєш на тренуваннях, то потім, уже в офіційному матчі це обов’язково, як то кажуть, вилізе тобі боком. 

В останні десять хвилин, як і на початку матчу, «Динамо» перехопило ініціативу і нам було дуже не просто вистояти. У них було два насправді хороших моменти, щоб вирвати перемогу. Але нас виручив воротар – якби не Олег Мозіль, то гра цілком могла завершитися нашою поразкою. А так усе закінчилося нічиєю – 1:1. Думаю, цей результат справедливий. Так, «Динамо», можливо, десь трохи було ближче до перемоги, ніж ми. Але з іншого боку, забий Перейра або Войтович, і в кінцівці гри ситуація була б зовсім іншою», – розповів Олександр Арсенійович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: