Олександр Гладкий: "Мене хотіли бачити, я хотів вернутися"

04 липня 21:15
Переглядів: 991
карпати говерла гладкий

Досить несподіваною для уболівальників «зелено-білих» став вихід Олександра Гладкого у другому таймі матчу проти словенської «Горіци». Попри те, що Сашко майже не тренувався, він швидко став лідером атаки і оформив дубль – спершу пробив в нижній кут, обігравши захисника, а потім розстріляв ворота точним ударом головою. 

– Так вийшло, що я повернувся. Мене хотіли бачити тут, я теж був не проти, щоб повернутися. 

– Яка атмосфера в теперішніх «Карпатах»? 
– Цілком робоча. Всі умови для підготовки тут є. Збір практично закінчується, але всі розуміють вагу відповідальності на наступний сезон. Ми розуміємо, що заборгували нашим фанам. Тому цього року маємо зробити так, щоб не повторити попередні помилки. Можу сказати, що всі налаштовані по-бойовому і з нетерпінням чекають початку чемпіонату. 

– Де ти підтримував форму?
– Я тренувався в «Дніпрі», а потім приїхав до Львова, після чого відправився в Словенію. 

– Як було грати в матчі проти «Горіци»? 
– Нормально. Взагалі, не треба цьому матчі приділяти багато уваги. Будьмо відвертими, «Горіца» – не надто сильний суперник. Виграли – і добре. Це має додати нам впевненості. Так само, те, що я забив двічі – не показник. Головне, до сезону підготуватися. 

– Все ж голи ти забивав у своєму стилі... 
– Рано говорити про це. Я тільки приєднався до команди, ще не набрав відповідних кондицій. До чемпіонату ще 10 днів, треба багато працювати, а про ці забиті голи треба забути. Вже в чемпіонаті побачимо, хто в якій формі. 

– З якими думками їхав до Львова?
– З хорошими і з бажанням. Всіх знаю, хто тут є. Часу на адаптацію мені не треба.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: