Олександр Севідов - "Карпати". Як воно буде?

20 червня 08:10
Переглядів: 516
Олександр Севідов

У свій час Че Гевара і його соратники були відомі своїм бажанням влаштувати революцію в будь-якій країні Західної півкулі. У Карпат революційний настрій іншого характеру, вони самі у себе в клубі готові влаштовувати революції щороку: міняти уряду, лад і основи поведінки. Ще рік тому у Львові говорили про бажання будувати клубом за європейським зразком, рішення по новачкам приймав тренер, він намагався прищепити свою систему гри, навколо Ніколая Костова будувалася вся вертикаль.
 
Минуло менше року, і в Карпатах визнали таку систему влади недієздатною, повернувшись до натурального тоталітарному режиму. Спочатку була спроба стратити всіх винних, повернути повне управління в руки однієї людини, а тепер ще й встановити всім футболістам однакову зарплату. Робиться це ще й у такому тоні, ніби гравці Карпат ще повинні бути задоволені, що зараз не 30-ті роки.
 
І по Олександру Севідову враження двояке. З одного боку, він працював у різних клубах і далеко не найприємніших умовах, тому для нього нинішні Карпатах не будуть чимось страшним. З іншого боку, Севідов не стане мовчати в ганчірочку за наявності проблем і дивних ситуацій. Як фахівець, він цілком здатний працювати у важких умовах, а новий сезон для Карпат точно не стане простим, та й за потенціалом склад львів'ян сильніше ужгородців. Але от у плані людських якостей тут можуть бути труднощі. Наприклад, сам Севідов говорив, що його думка у Говерлі часом було другорядним, а в Карпатах взагалі мало не прямим текстом сказали, що тепер так і буде.
 
Карпати дуже хотіли запросити Севідова. Чутки стверджують, що переговори велися навіть по ходу сезону, коли його Говерла вела боротьбу з Карпатами за виживання. Мабуть, у Львові в нього вірять. Втім, це було і з Костовим, і з Шараном, який взагалі протримався кілька турів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: