Олександр Севідов: "У "Карпатах" гратимуть ті, хто цього хоче"

21 червня 11:28
Переглядів: 434
Вацко і Севідов

Наставник львівських «Карпат» розповів про перспективи роботи у Львові

- Які завдання поставлені перед вами на новий сезон?

 - У мене ще буде зустріч з почесним президентом «Карпат», після чого і зможу дати конкретну відповідь.

Зараз, на мій погляд, у багатьох клубах настає складний період, відбувається так звана переоцінка цінностей, оскільки у багатьох гравців занадто завищені вимоги.

Виходячи з того, хто з футболістів залишиться, яких гравців ми зможемо запросити, - і будемо ставити завдання.

Якщо окремі виконавці, до яких я дуже добре ставлюся, приймуть рішення, що у них більше немає стимулу працювати в «Карпатах», то ми повинні з ними попрощатися і подякувати за величезний внесок у розвиток клубу.

- Ви вже визначилися зі списком гравців, які 21 червня виїжджають на тренувальний збір до Словенії?
- Ще не повністю. Але можу сказати, що на тих гравців, хто займатиметься на зборі, ми і будемо розраховувати в новому чемпіонаті.

- Яким чином збираєтеся створити боєздатний колектив?
- Це дуже складне питання. Спочатку робиться колектив, а вже потім - команда. Приміром, щоб не було великого перепаду в зарплатах. Також існує ще специфіка самого регіону, коли легіонерів не повинно бути більше українців. У даному випадку необхідно проявляти характер.

 У «Карпатах» гратимуть ті, хто цього хоче. Можна зіграти внічию або програти, але просто так суперник зі Львова очки відвозити не повинен.

Пригадую, як колись у нападі «Карпат» грав невисокий нападник Андрій Покладок. Яка ж у нього була спортивна злість?! Цього я ніколи не забуду. Тепер же, коли вболівальники починають говорити, що це не наша команда, стає не просто соромно, а страшно.

Тому треба набратися всім терпіння. Зараз почнеться дуже болісний процес, оскільки цілком можливо належить розлучитися з деякими кваліфікованими футболістами. У «Карпатах» повинні залишитися ті, хто буде битися за честь своєї команди, свого міста.

- Хто з потенційних новачків вже тренуються з «Карпатами»?
- Младен Братуловіч і Валерій Федорчук приїхали раніше, Павло Пашаєв і Євген Бохашвілі пізніше. Можлива поява і інших хлопців.

- Чого б ви хотіли досягти з «Карпатами»?
- Щоб люди приходили на стадіон і були задоволені видовищем. Зі свого боку буду робити все, щоб якісно підготувати гравців, а ті в свою чергу повинні кваліфіковано виконувати свою роботу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: