Олена Овчиннікова готується до бою з ММА проти колумбійки Алехандри Лари

23 листопада 10:29
Переглядів: 148
овчиннікова

Олена Овчиннікова готується до нового бою з ММА, який організовує американська компанія «Bellator». Її наступна опонентка – 23-річна колумбійка Алехандра Лара.

Лара провела 6 дуелей зі змішаних єдиноборств і у 5 з них здобула перемоги, що є блискучим результатом. Також вона ‒ чемпіонка Колумбії із греплінгу.

Тренер львів’янки Віктор Лазурко розповів: «Останнім часом (рік-два) суперниця багато виступає по турнірах із джиу-джитсу. Відповідно, вона підняла рівень боротьби. Зараз нема прохідних суперників в «Bellator». Тому треба готуватися на 200 % до кожного поєдинку».

Олена Овчиннікова додала: «В мене чомусь завжди більш-менш подібні суперниці. Вона трохи більша і вища за мене. І знову ж таки, судячи з усього, буде робити ставки на боротьбу, як і попередні супротивниці. Тому ми робимо ставки на ударну техніку, але і боротьбу не покидаємо».

Львівська спортсменка тренується по три рази щодня. Зранку у неї ‒ біг і силова робота, в обід ‒ боротьба, а ввечері ‒ відпрацювання ударної техніки.

Овчиннікова вийде на ринг 9 грудня. Бій відбудеться у Флоренції. Віктор Лазурко розповів: «Вже традиційно зі Львова збирається багато спортсменів з нашого клубу, шанувальників, друзів. Вони планують приїхати за день до бою, щоб підтримати нашу спортсменку. Щоби Олена відчувала себе, як вдома. І багато вболівальників, які є в Італії, пишуть, що прийдуть на бій».

Цим поєдинком Олена планує завершити спортивний рік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: