Олена Овчиннікова готується до нового бою

23 липня 10:58
Переглядів: 260
Овчиннікова

Львівська «Мисливиця» Олена Овчиннікова готується до наступного бою. Ім`я опонентки та місце проведення поєдинку стануть відомими зовсім скоро. Тож спортсменка повинна тримати себе у хорошій формі.

Підготовка до бою розпочинається з парку «Високий замок». Тут Олена проводить кардіо-тренування, які закладають фундамент для наступних перемог. Бігає за спеціально розробленою системою. На обличчі – маска, для того, щоби збільшити навантаження на дихальну систему. Тренер Олени Овчиннікової Віктор Лазурко розповідає про хід тренування: «На данному етапі ми займаємося більше фізичною підготовкою. Зараз у нас йде загальна підготвка, а вже ближче до бою почнемо переходити до боротьби та ударної техніки».

Фіналом усіх тренувань стане бій українки, який запланований на листопад. Команда Овчиннікової відмовилася від ідеї проводити майбутній поєдинок у США, тож дівчина змагатиметься на одному з європейських рингів.

Потенційної суперниці Овчиннікова не боїться, бо не звикла зупинятися перед перешкодами. Під час бою за пояс чемпіонки світу Олена зламала руку, але не зупинила бій і в третьому раунді змогла перемогти з суттєвою перевагою.

«Коли якісь проблеми або травми, завжди активуються сили, прагнення отримати перемогу. У мене був не один перелом під час бою. І якщо така травма стається, то я закінчую бій швидкою перемогою».

Коли команда Овчиннікової дізнається ім’я наступної суперниці, поїде на тренувальні збори за кордон. Там семиразова чемпіонка світу готуватиметься відповідно до бойового стилю опонентки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: