Олена Овчиннікова готується до нового бою

23 липня 10:58
Переглядів: 195
Овчиннікова

Львівська «Мисливиця» Олена Овчиннікова готується до наступного бою. Ім`я опонентки та місце проведення поєдинку стануть відомими зовсім скоро. Тож спортсменка повинна тримати себе у хорошій формі.

Підготовка до бою розпочинається з парку «Високий замок». Тут Олена проводить кардіо-тренування, які закладають фундамент для наступних перемог. Бігає за спеціально розробленою системою. На обличчі – маска, для того, щоби збільшити навантаження на дихальну систему. Тренер Олени Овчиннікової Віктор Лазурко розповідає про хід тренування: «На данному етапі ми займаємося більше фізичною підготовкою. Зараз у нас йде загальна підготвка, а вже ближче до бою почнемо переходити до боротьби та ударної техніки».

Фіналом усіх тренувань стане бій українки, який запланований на листопад. Команда Овчиннікової відмовилася від ідеї проводити майбутній поєдинок у США, тож дівчина змагатиметься на одному з європейських рингів.

Потенційної суперниці Овчиннікова не боїться, бо не звикла зупинятися перед перешкодами. Під час бою за пояс чемпіонки світу Олена зламала руку, але не зупинила бій і в третьому раунді змогла перемогти з суттєвою перевагою.

«Коли якісь проблеми або травми, завжди активуються сили, прагнення отримати перемогу. У мене був не один перелом під час бою. І якщо така травма стається, то я закінчую бій швидкою перемогою».

Коли команда Овчиннікової дізнається ім’я наступної суперниці, поїде на тренувальні збори за кордон. Там семиразова чемпіонка світу готуватиметься відповідно до бойового стилю опонентки.

За матеріалами: zaxid.net
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: