"Олімпійське літо" стартувало з "Веселки" та "Променя"

17 червня 20:33
Переглядів: 342
спорт

До 31 серпня в оздоровчих таборах Тернопілля триватимуть Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійське літо», які традиційно проводить Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Заплановані такі спортивні змагання та розваги в кожній канікулярній зміні у всіх оздоровчих таборах області. Школярі змагатимуться у різноманітних естафетах на швидкість та спритність: «Біг змійкою», «Баскетбол», «Флорбол», «Дартс», «Стрибки на скакалці», «Хто швидше», «Ведення футбольного м’яча», «Човниковий біг», «Перенесення тенісного м’яча», «Садіння та збір картоплі». Особливою популярністю в учасників традиційно користуються «Фрізбі» – попадання «літаючою тарілочкою» в коло та естафета «Боулінг».

Цього року відкрили сезон «Олімпійського літа» змаганнями, які провів Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Теребовлянським районним центром «Спорт для всіх» (директор Ярослав Королюк) у міжгосподарському стаціонарному оздоровчому закладі «Промінь», що на Теребовлянщині, та в оздоровчому таборі «Веселка» села Петриків Тернопільського району.

Учасники змагались між собою та виборювали «талони здоров’я», які згодом можна було обміняти на призи з логотипом «Спорт для всіх». Діти за активну участь в естафетах та розвагах отримали грамоти, медалі та відзнаки «Спорту для всіх» і зошити від видавництва "Школярик".

До речі, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловлює особливу подяку директору видавництва «Школярик» Володимиру Головачу за багаторічну спонсорську допомогу у проведенні Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період «Олімпійське літо» .

Додамо, що аналогічні заходи в рамках «Олімпійського літа» запланували провести і районні центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: