Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

спорт

Призери Ігор Нескорених: "Кожні 100-200 метрів нас зупиняли вигуками "Слава Україні!"

Переглядів: 75
Нещодавно у Канаді завершилися Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games) для поранених військовослужбовців. Збірна України вперше
авторалі

На Сколівщині відбулися видовищні перегони – XV "Ралі Галіція"

Переглядів: 61
Сколівщина прийняла XV «Ралі Галіція» – завершальний етап національної серії ралі «Кубок Карпат». Траса змагань брала початок
Яцишин

Юний франківський спортсмен здобув "срібло" на чемпіонаті в Японії

Франківський юний спортсмен Арсен Яцишин завоював срібну медаль «Відкритому Чемпіонаті Японії з Зендокай карате до – 2017».
карате

Львів’яни завоювали 50 нагород на "World Dream Cup" із кіокушинкай карате

Переглядів: 124
Збірна України із кіокушинкай карате продемонструвала фантастичні результати на дитячо-юніорському Кубку світу. У Будапешті відбувся масштабний
Катерина Крива

Львівські каратисти Олег Філіпович і Катерина Крива привезли нагороди з етапу Серії А

Переглядів: 76
Львівські каратисти Олег Філіпович та Катерина Крива привезли дві нагороди із третього етапу Серії А. Престижного турніру, який дає
Олег Кривий

Олег Кривий: "Повірте, я повернуся і це буде вже не той "Алежа"

Переглядів: 93
За останніх два тижні тижні тернопільський бодібілдер Олег Кривий здобув уже другу перемогу на престижному міжнародному турнірі. У попередні вихідні
авто

14 екіпажів спортивних авто змагалися на Франківщині

7-8 жовтня у Снятинському районі відбувся IV етап чемпіонату України з ралі «Трембіта». Вперше захід провели 2006-го року за ініціативи тодішнього голови
Флорбол

Флорбольний клуб "Тернопіль" виборов "бронзу" на Кубку України

Переглядів: 163
Третє місце за підсумками Кубка України з флорболу серед дорослих команд посіли гравці флорбольного клубу "Тернопіль". Змагання нещодавно відбулися у Києві.
мма

У Львові майстри різних бойових мистецтв змагалися у клітці

Переглядів: 59
У Львові відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. Двадцятеро спортсменів виборювали своє право на перемогу захватами, кидками і ударами. Змагалися
крива

Львівська каратистка Катерина Крива здобула срібло на турнірі в Австрії

Переглядів: 49
Львівська каратистка Катерина Крива здобула срібну нагороду на змаганнях Karate1 Series A, які відбуваються в австрійському Зальцбурзі. Про це повідомляє Національний