Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Христина Погранична

Львів'янка Христина Погранична виборола срібло на Юніорській Олімпіаді

Переглядів: 37
15-річна львів'янка Христина Погранична виборола срібну медаль з художньої гімнастики на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі
коваль

Олеся Коваль: "Спорт допоміг мені знайти кохання"

Переглядів: 96
Наприкінці вересня цього року у місті Миколаїв відбувся абсолютний Чемпіонат України з кіокушинкай карате. Дрогобичанка Олеся Коваль виборола перемогу та отримала ліцензію
велоспорт

В Івано-Франківську на Вовчинецьких горах відбулися змагання з фрірайду

Змагання з фрірайду на велосипедах відбулося 10 жовтян на схилах Вовчинецьких гір, які поблизу Івано-Франківська. Участь у змаганнях взяли 35
Лесько

Ігор Лесько виграв чемпіонський пояс "Real Fight Promotion"

Переглядів: 74
у Львові завершився Відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств (ММА) – «Lviv Open Cup-2018», у рамках якого відбулося два титульних поєдинки.
Бачинська

15-річна тернополянка стала призеркою юнацьких Олімпійських ігор

Переглядів: 48
Бронзову нагороду ІІІ юнацької Олімпіади зі спортивної гімнастики завоювала наша Анастасія Бачинська. Тернопільська гімнастка посіла третє місце у фіналі
Бейсбол

На Кубку Львівщини діти позмагалися у бейсбольних баталіях

Переглядів: 38
У Давидові відбувся відкритий Кубок області з бейсболу. Силами мірялися вихованці спортивних шкіл Давидова та Пустомитів, а також гості з Рівного. Президент
Велоспорт

Тернопільські велосипедисти завоювали шість золотих і одну бронзову медалі

Переглядів: 50
У Львові на єдиному в Україні критому велосипедному треку завершився чемпіонат України з олімпійських та неолімпійських номерів програми серед
Гуржій

Гордість Дрогобича: Чемпіон світу з рукопашного бою Мар’ян Гуржій

Переглядів: 122
З 2 по 8 жовтня в у місті Далфсен, що в Нідерландах, проходив Чемпіонат світу з рукопашного бою, де дрогобичанин Мар’ян Гуржій виборов дві золоті
Картинг

Найпрестижніша гонка сезону завершилася для тернопільського картингіста блискучим тріумфом

Переглядів: 113
Тернопільський картингіст Олександр Бліхар повернувся з першістю із найголовнішої картингової гонки сезону 2018 – Кубку
Спортивні танці

У Львові відбувся масштабний відкритий Кубок міста із танцювального спорту

Переглядів: 68
У Львові завершився відкритий Кубок міста із танцювального спорту. Свої вміння на паркеті показували понад 800 пар. Визначали найкращих у латиноамериканській