Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

триатлон

У Львові завершився чемпіонат України з триатлону

Переглядів: 17
У Львові відбувся чемпіонат України із триатлону. Потрійне завдання виконували 300 спортсменів. На першому етапі учасники плавали дистанцію 100, 200 або 300 метрів ―
Спортпанорама

"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за 22 квітня 2017 року

Переглядів: 15
"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за 22 квітня 2017 року .
Кривич

Олександр Кривич – п′ятиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку

Переглядів: 20
5 золотих медалей виборов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич на весняному чемпіонаті України
Флорбол

Тернополяни перемогли в Чемпіонаті України з флорболу серед юніорів

Переглядів: 72
Команда тернопільського флорбольного клубу «Вікторія» здобула  перемогу в чемпіонаті України з цього виду спорту. Змагання відбувалися
Соловей

Франківець впевнено переміг росіянина та став чемпіоном Європи з теквондо

Віталій Соловей з Івано-Франківська – найкращий таеквондист в Європі у ваговій категорії 56 кг. Цей почесний титул хлопець здобув вдруге. Віталій
мма

Близько тисячі юнаків боролися у Тернополі за титул чемпіона України зі змішаних єдиноборств

Переглядів: 40
На минулих вихідних у Тернополі відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. За всю історію існування національної
спідвей

Спідвеїсти відкрили сезон національними змаганнями у Червонограді

Переглядів: 49
Українські спідвеїсти відкрили новий сезон національною першістю на червоноградському мототреку. Двоколісних приборкували дорослі та юніори. Гонщики
Овчиннікова

Олена Овчиннікова розповіла про дострокову перемогу над англійкою у бою з ММА

Переглядів: 52
Олена Овчиннікова повернулася з Будапешту із нового перемогою. В Угорщині вона перемогла англійку Хелен Харпер у бою зі змішаних єдиноборств.
Акробати

Акробати Львівщини – бронзові призери етапу Кубка світу

Переглядів: 37
У бельгійському місті Пюрс завершився черговий етап Кубка світу зі спортивної акробатики 2017 року. Збірної команда України, у складі якої виступали чотири акробати
джиу-джитсу

Юні франківські спортсмени розповіли, як здобували "золото" на чемпіонаті світу з BJJ

16-17 квітня спортсмени франківського спортклубу “Тигр” взяли участь у Юнацькому чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу,