Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

велотрек

Атлети із 7 країн позмагалися на відкритому Кубку Львова із велоспорту на треку

Переглядів: 44
У Львові завершилися міжнародні змагання із велоспорту на треку ‒ відкритий Кубок міста. Атлети із 7 країн налягали на педалі в олімпійських
майданчик

На Львівщині облаштують сотню спортивних майданчиків

Переглядів: 50
На Львівщині триває реалізація Обласної програми «Спортивний майданчик». У 2018 році у населених пунктах Львівщини заплановано облаштувати 99 спортивних
авіамодельний спорт

Львів’янин, який став володарем Кубка світу з авіамоделювання, показав свою майстерню і літаки

Переглядів: 173
Львівський авіамоделювальник Максим Лобзін у тандемі із киянином Ігорем Савченком став переможцем Кубка світу в
автомобільний трофі-рейд

У закинутому кар’єрі на Львівщині влаштували перегони позашляховиків

Переглядів: 253
На Львівщині відбувся другий етап чемпіонату області з тріалу, де через природні перепони гасали умільці на позашляховиках. Змагання «Zub Trial»
Велоспорт

Львівська велогонщиця здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи

Переглядів: 38
Представниця Львівщини Олена Старікова стала срібною призеркою на чемпіонаті Європи з велотреку, який триває у шотландському м. Глазго. Про досягнення
Володимир Рекша

Львівський силач Володимир Рекша виборов третє місце на чемпіонаті світу зі стронгмену

Переглядів: 46
На змаганнях у Фінляндії львівський силач Володимир Рекша виборов «бронзу». У змаганнях взяли участь лише найсильніші
гірські автоперегони

Переможцем закарпатських етапів чемпіонату України із гірських автоперегонів став Борис Ганджа

Переглядів: 52
На Закарпатті українські автоумільці позмагалися на 5 і 6 етапах національного чемпіонату із гірських перегонів «Бескид».
гладиш

Львів’янин здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи з велотреку

Переглядів: 104
Львівський велосипедист Роман Гладиш здобув золоту медаль чемпіонату Європи з велотреку у дисципліні скретч. Як повідомляє прес-служба Національного олімпійського
Картинг

Тернопільські картингісти змагались з кращими спортсменами Європи

Переглядів: 75
Тернополяни в складі західно-української збірної ганяли на європейських картингових трасах у кількох країнах. Спортсмени кажуть, що отримали колосальний