Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Ігри Нескорених

Двоє львів'ян у складі збірної України виступлять на "Іграх нескорених-2018"

Переглядів: 38
У Києві представили національну збірну України, яка візьме участь у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених-2018» (Invictus Games)
армспорт

Спортсмени з Львівщини вибороли п’ять нагород на чемпіонаті Європи з армспорту

Переглядів: 86
Нещодавно у столиці Болгарії Софії завершився чемпіонат Європи з армспорту. В рамках чемпіонату спортсмени з Львівщини вибороли п’ять нагород,
Флорбол

Флорбольний "Тернопіль" забрав "золото" і "срібло" юніорського чемпіонату України

Переглядів: 107
Срібні медалі у наймолодшій категорії U-8 та чемпіонський титул у серед юніорів U-10 — такий здобуток підопічних Володимира Смолки
армспорт

Тернопільський рукоборець Олег Петренко став шостим на чемпіонаті світу

Переглядів: 80
У столиці Болгарії, місті Софії, відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, повідомляє управління
Станіслав Горуна

Львів'янин Станіслав Горуна – переможець етапу серії "Karate 1 Premier League – Istanbul"

Переглядів: 141
Львівські каратисти здобули призові місця на етапі всесвітньої серії з карате прем'єр-ліги в Стамбулі. На змаганнях у Туреччині
павлів

Назарій Павлів: "Я не виїхав закордон, бо люблю своє рідне місто Івано-Франківськ"

Наш відомий богатир-рекордсмен Назарій Павлів із 2014-го по 2017 рік був держслужбовцем — працював заступником начальника управління
Грейцар Максим

Тернополяни Максим Грейцар та Павло Михайлика здобули "золото" і "срібло" Кубка світу з кікбоксингу

Переглядів: 47
Золоту та срібну нагороду вибороли представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини Максим Грейцар та Павло Михайлика
мотокрос

На Коломийщині відбувся етап Кубка України із мотокросу

На Коломийщині відбувся етап Кубка України із мотокросу. Участь у ньому взяли понад 50 спортсменів багатьох областей держави. Виступали як професіонали так і аматори.
Прийма

Львівська триатлоністка Софія Прийма завоювала "бронзу" на етапі Кубка Європи

Переглядів: 45
Львівська триатлоністка Софія Прийма завоювала «бронзову» нагороду на етапі Кубку Європи серед дорослих. Вперед на п’єдестал