Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Час спорту

Новий випуск програми "Час спорту"

З нового випуску програми "Час спорту" ви дізнаєтесь про виступи юнацької команди БК "Говерла" у ВЮБЛ, матч "Урагану" в Екстра-лізі, черговий ігровий день на Кубку НФК "Ураган" та послухаєте
тхеквондо

У Франківську відбулися змагання з тхеквондо серед дітей

У суботу, 3 грудня, в спортзалі ЗОШ №22 відбулися змагання з таеквондо серед початківців (білий/жовтий пояс) до 12 років на кубок спортивного клубу “Лідер”.
гирі

Майбутній військовий з Тернопіьщини — перший серед гирьовиків

Переглядів: 24
Наш земляк Володимир Дишкант, який навчається у Львівській академії сухопутних військ України, став переможцем чемпіонату України з гирьового спорту ЗСУ,
Спортпанорама

"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за третє грудня 2016 року

Переглядів: 40
"Спортпанорама" - дивитися онлайн відео випуску за третє грудня 2016 року: .
бадмінтон

У Тернополі змагались бадмінтоністи

Переглядів: 55
Протягом двох днів з 3 та 4 грудня 2016 року у спортивному залі педагогічного університету за сприяння Тернопільського обласного відділення національного Олімпійського комітету України
Сільські ради

Команда керівників сільських рад Львівщини успішно виступила у всеукраїнських змаганнях

Переглядів: 34
Нещодавно збірна команда Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос" повернулася зі Всеукраїнських
Андрія Пушкаря

Андрій Пушкар: "Зможу довести, що пояс чемпіона мені дістався по заслугах"

Переглядів: 68
Тернопільський армреслер Андрій Пушкар прокоментував своє суперництво з Дмитром Трубіним на Кубку Золотого Тура, де Андрій двічі став переможцем
Арена Львів

Біля "Арени Львів" відбудеться ІV етап "Кубку Львова з тріалу 2016"

Переглядів: 112
Захід є традиційним та на цей раз вже звична траса перегонів буде урізноманітнена штучними перешкодами, що дадуть можливість на досить компактному змагальному
Карате

Цієї суботи відбудеться Відкритий кубок Львова з карате

Переглядів: 54
3 грудня о 12:00 год. у Львові відбудеться справжнє свято спорту – "Відкритий кубок Львова з карате". Спортсмени з Одеської, Київської, Харківської, Миколаївської