Не тільки високі результати, але й неабияку силу духу, терпіння, стійкість продемонструвало 15 спортсменів з інвалідністю із різних областей України на Всеукраїнських аматорських спортивних
Гринчук

Микола Гринчук став чемпіоном міжнародного турніру із фрі-файту

Переглядів: 53
Тернополянин Микола Гринчук здобув впевнену перемогу над суперником у п’ятому турі 8 сезону Кубку Буковеля із фрі-файту. Він став чемпіоном міжнародного
акробатика

Представники Львівщини успішно виступили на Кубку світу зі спортивної акробатики

Переглядів: 71
15-17 лютого 2018 року ум. Пуурс (Бельгія) відбувся Кубок світу зі спортивної  акробатики. До складу  збірної команди України
Христина Погранична

Львів’янка Христина Погранична виборола Україні ліцензію на Юнацьку Олімпіаду

Переглядів: 134
У четвер, 15 лютого, у Москві, на кваліфікаційному відборі на Юнацькі Олімпійські Ігри, львівська гімнастка Христина Погранична стала срібною
Кінний спорт

У Львові вершники визначають з-поміж себе найвправніших в області

Переглядів: 48
У Львові стартував чемпіонат області з кінного спорту. У перший день змагань вершники та скакуни традиційно показували свої вміння у виїздці. Ця дисципліна
ралі

На Львівщині ралісти відкрили сезон перегонами "Зимові вершини"

Переглядів: 61
У селі Урич на Львівщині автовідчайдухи відкрили новий сезон. Ралійні перегони «Зимові вершини» стали першим із чотирьох етапів національної
Жданов

Псевдопатріотизм в українському спорті

Переглядів: 1027
9 лютого стартували Зимові Олімпійські ігри 2018. Цілком логічно, що Олімпіада – виступи там наших спортсменів – мають бути топ темою у ЗМІ, особливо спортивних.
Станіслав Горуна

Львівський каратист Станіслав Горуна в Іспанії виграв етап Series А

Переглядів: 75
Збірна України з карате завоювала чотири медалі, дві з яких золоті, на першому етапі Series А, що відбувся в Іспанії. Минулими вихідними, 10 і 11 лютого,
Соловей

Віталій Соловей – найкращий спортсмен Івано-Франківська в січні

У суботу, 10 лютого, завершилось голосування за найкращого спортсмена міста Івано-Франківська у січні. До числа номінантів за підсумками виступів
давидчук

Львів’янин Ярослав Давидчук виграв "золото" молодіжного чемпіонату України-2018 з самбо

Переглядів: 92
У Харкові завершився молодіжний чемпіонат України 2018 року, де понад 200 учасників із 24 областей України розіграли 20 комплектів