Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Наталя Смаль

Прикарпатська самбістка стала чемпіонкою Європи

У Афінах стартував чемпіонат Європи з самбо. Прикарпатська спортсменка Наталя Смаль стала чемпіонкою у своїй віковій категорії (72 кг). Вона програвала грузинській спортсменці
Картинг

Картингісти з усієї України з'їхалися до Тернополя

Переглядів: 125
Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з картингу розпочалися в Тернополі. Навіть у дощ спортсмени змагалися на трасах у дисципліні "Швидкісне маневрування".
мотокрос

Відкритий Кубок Львова з мотокросу збере десятки учасників з Європи

Переглядів: 101
18 травня відбулася прес-конференція учасників Відкритого Кубка Львова з мотокросу, який відбудеться вже цієї неділі на Майорівці. Представники ЗМІ
авторалі

На вихідних Івано-Франківщина прийматиме змагання гірських автогонок

У суботу та неділю на Буковецькому перевалі, пройдуть 3 та 4 етапи чемпіонату України з гірських гонок "Трембіта гірська" та "Трембіта Буковель". Кваліфікаційні
мото

Львівські мотокросери готуються до міжнародних змагань на легендарній трасі "Майорівка"

Переглядів: 148
У неділю, 20 травня, на історичній трасі «Майорівка» відбудеться відкритий Кубок Львова із мотокросу. Спортивні видовища
Соловей

Майстер таеквондо Віталій Соловей вдруге став кращим спортсменом місяця в Івано-Франківську

Днями завершилось голосування за найкращого спортсмена Івано-Франківська у квітні. За результатами опитування спортсменом квітня
Христина Погранична

Гімнастка Христина Погранична здобула п'ять медалей міжнародного турніру в Ізраїлі

Переглядів: 46
Львівська гімнастка Христина Погранична повернулась з Ізраїля з п'ятьма нагородами. 16-17 травня на міжнародному турнірі в місті Холон
Грейцар Максим

Тернопільський кікбоксер провів перший професійний бій у Азербайджані

Переглядів: 159
Представник Федерації кікбоксингу Тернопільщини Максим Грейцар 12 травня у Азербайджані дебютував на професійній арені. Наш земляк провів поєдинок
Станіслав Горуна

Українська збірна з карате посіла 7-ме місце на чемпіонаті Європи

Переглядів: 243
З медалями чемпіонату Європи. Українська збірна з карате увійшла в 10-ку найкращих команд континенту. Приніс індивідуальну бронзу у скарбничку збірної
кікбоксинг

Франківські кікбоксери здобули призові місця на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

З 1 по 6 травня 2018 року в Києві вперше відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу «ISKА». Понад 500 кікбоксерів з 34 країн змагалися