КЗ ЛОР обласний центр  «Інваспорт» майже щомісяця проводить спортивні заходи для людей з інвалідністю. До прикладу, у травні-червні 2018 року завдяки організації
карате

Збірна Індонезії з карате у Львові готується до Азійських ігор

Переглядів: 93
Збірна Індонезії з карате у Львові готується до Азійських ігор, господарями яких вона буде наприкінці серпня. Поруч вправляються українські спортсмени і
Пиндус

Найсильніша людина Прикарпаття працює в "Гостинному Домі"

7 липня в Косові вперше в Україні відбулися парні змагання з силового екстриму. Змагалися команди Прикарпаття і Слобожанщини у складі двох атлетів – чоловіка
шашки

Росана Гринишин-Крук: "Найбільше мені запам’яталася поїздка в Дніпро"

Франківчанка Росана Гринишин-Крук вже в свої 11 років стала чемпіонкою Європи з шашок-64 (російська версія) в класичній програмі, та виборола
ато

У Львові десантники 80-ї бригади готуються до Всеукраїнського чемпіонату з багатоборства

Переглядів: 239
Десантники 80-ї бригади показали, як готуються до Всеукраїнського чемпіонату з функціонального багатоборства. Право приймати турнір,
Людмила Пилипчак

Калушанка виграла чемпіонський пояс турніру ММА Heroine FC

Патрульна з Калуша Людмила Пилипчак перемогла росіянку Наталію Денисову у фіналі професійних змаганнях міжнародного рівня у Китаї. В китайському місті
Велоспорт

На Львівщині визначили найшвидшого велосипедиста у гірських перегонах на 120 км

Переглядів: 200
На Львівщині відбулися велозмагання у популярному форматі «Gran Fondo». Це перегони щонайменше на 120 кілометрів шосейними трасами.
Бодібілдинг

Львів’яни здобули 17 медалей на міжнародних змаганнях із бодібілдингу та паверліфтингу

Переглядів: 90
Львівські силачі за останні два місяці завоювали майже 20 нагород на міжнародних змаганнях. Спершу блискуче виступили на чемпіонаті
мото

У Бучачі відбувся третій етап чемпіонату України з мотокросу

Переглядів: 115
Відкритий особисто-командний чемпіонат України з мотокросу серед юніорів та підлітків відбувся протягом двох днів,. Участь у етапі взяли спортсмени у класах
Рекша

Львівський стронгмен Володимир Рекша здобув "срібло" на чемпіонаті Європи

Переглядів: 159
Львівський стронгмен Володимир Рекша повертається на міжнародну арену після важкої травми. Минулоріч на змаганнях силач так пошкодив ногу, що