Переможцями відкритого Кубка Львова з триатлону стали Сергій Курочкін і Софія Прийма

11 вересня 09:00
Переглядів: 668
Софія Прийма

У місті завершилися масштабні змагання – відкритий Кубок Львова із триатлону, які зібрали близько 400 спортсменів. Потрійне випробування долали учасники різних вікових категорій – від дітей до ветеранів.

Точкою відліку спортивної боротьби стало озеро «Колиба» у Брюховичах. Найбільш видовищною частиною відкритого Кубка Львова стали змагання професіоналів. Їм приготували олімпійську дистанцію. Чоловіки та жінки стартували одночасно і мали здолати 1,5 км. Напруга загострилася уже біля першого буйка. Учасниця Маргарита Крилова зізнається: «На плаванні було дуже важко, тому що стартували разом з чоловіками. Було місиво, всі билися».

Далі триатлоністи мали якомога швидше пройти транзитну зону, не розгубивши цінні секунди. І осідлати «сталевих коней». Тоді атлети гнали двоколісних аж 40 км. Тут важливо втриматися в групі.

І врешті останній етап цього випробування людських можливостей ‒ біговий. Учасники мали здолати 10-кілометровий відтинок. Найшвидше зі всіма завданнями вдалося впоратися багаторазовому чемпіону України Сергію Курочкіну. Переможець розповів: «Тактики ніякої не було. Вдалося відірватися на плаванні. Але, на жаль, не зміг сам їхати на велоетапі, хлопці наздогнали групою. І вже з ними ми їхали гонку. А на біговому етапі вдалося відірватися з перших метрів і зберегти перевагу».

А от серед жінок рівних не було львівській «зірці» триатлону Софії Приймі. Атлетка каже: «Насправді, дуже важко було через бруківку. Всі знають, що у Львові її багато, а на біговому сегменті її було дуже багато! От, мабуть, найскладнішим був саме біговий етап».

Такий масштабний турнір із триатлону у Львові провели вперше, однак мають намір зробити його традиційним. Президент Федерації триатлону Львівської області розповів: «Ми сподівалися, що люди захочуть просто приїхати до Львова і виступити, бо він є спортивною столицею і туристичною Меккою».

А у майбутньому у Львові мріють провести міжнародні старти на дистанції Ironman.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: