"Після матчу з "Динамо" вже не залишав чаші стадіону "Україна"

02 січня 20:51
Переглядів: 614
Баджо

Ультраси львівських Карпат розповідають найцікавіші епізоди фанатіння за улюблену команду.

Голоси поколінь (від 13 до 32 рр.) розказують про свій перший візит на стадіон "Україна", фан-зонні перформанси, олдскул, романтику виїздів, заряди, кричалки, фаєри.

+ Побажання футболістам львівських Карпат від Завжди вірних.

Баджо (27 років)

На футбол мене привів тато. На матч з Динамо 1997 року. Після цього я вже не залишав чаші стадіону Україна. Згодом почав тусуватись з народом на 10 секторі, який тоді був фанатським.

Потім потягнуло на виїзд, але не знав спочатку з ким поїхати, тому попросив тата і ми поїхали на ближній виїзд до Тернополя. Після того, як ближче познайомився з братвою з 10 сектору, почав їздити з ними і на дальні виїзди.

Найцікавіше в фанатському двіжі – це саме дальні виїзди (3-5 днів). Або, коли Карпати забивають вирішальний гол у якомусь принципово-вирішальному матчі і сектор божеволіє та палає, а ти радієш, як дитина (треба бачити ці обличчя). Ось заради чого треба жити!

До малювання банерів мене чомусь ніколи не тягнуло, хоча один з них я колись робив і з того вийшла дуже цікава історія.

Це мав бути банер з силуетами великих дядьків. Я не знав, як їх намалювати і тому лягав на матерію, а моя дівчина обводила навколо мене контур. Так, як я був у ті часи дуже дистрофічним, то силуети були не здорових дядьків, а дітей під час Голодомору.Різноманітні кричалки і заряди ми завжди придумуємо разом, спонтанно. Та є такі кричалки які має заряджати певна людина, наприклад всі дуже люблять коли я заряджаю "Танці" (групи ВВ).

А Карпатам я можу побажати молодих львівських талановитих гравців! І Кубок Львову!

ЧИТАЙТЕ:

Фанат львівських "Карпат" зізнався в авторстві гасла: "Хто не скаче, той москаль"

"Моїм ідеалом гравця "Карпат" завжди буде Лев Броварський" – фанат "Карпат"

Продовження буде…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: