Початок серії Гран-Прі з фігурного катання. Rostelecom Cup 2017 Частина 2 (турнір жінок-одиночниць)

26 жовтня 12:34
Переглядів: 489
фігурне катання

Стаття розміщена в рамках блогу : Крижане мереживо

Минулої п’ятниці з турніру Rostelecom Cup 2017 у Москві розпочалася серія Гран-Прі з фігурного катання серед дорослих. Попереду любителів та любительок фігурного катання очікують ще 5 етапів серії та Фінал Гран-Прі.

Частина 1

Кароліна Костнер, Євгенія Медвєдєва, Вакаба Хігучі - на  п‘єдесталі ARostelecom Cup 2017

Участь у жіночому турнірі брала дворазова чемпіонка світу росіянка Євгенія Медвєдєва, яка одна з найбільш ймовірних претендок на золото корейської Олімпіади.

 

Євгенія Медвєдєва

Серед інших учасниць - одна з найдосвідченіших сьогодні фігуристок, 30-річна італійка Кароліна Костнер, традиційно сильними та цікавими є представниці Японії - Вакаба Хігучі та Каорі Сакамото, дві росіянки - призерка чемпіонату світу Олена Радіонова та дебютантка міжнародних змагань Валерія Михайлова, учениця канадського спеціаліста Брайана Орсера Елізабет Турсинбаєва з Казахстану, американки Мерайя Белл та Мірай Нагасу, фігуристка з Німеччини Ніколь Шотт та представниця Вірменії Анастасія Галустян.

Переможницею етапу очікувано стала Євгенія Медвєдєва, яка два сезони демонструє майже 100-відсоткову стабільність у виконанні елементів. Цікавим у поточному сезоні буде, як спортсменка пройде етап дорослішання, і чи вдасться тренерській команді втримати до Олімпійських Ігор підвести фігуристку у повній готовності. У довільній програмі Медвєдєва вперше за останній час допустила помилок - падіння на подвійному акселі.

 

Кароліна Костнер вже традиційно радує глядачів та глядачок не стільки надскладною технічною складовою програм, як їх змістовною, хореографічною та музичною наповненістю. Цього сезону італійка виступає під композицію Жака Бреля Ne me quitte pas by Jacques Brel у виконанні Селін Діон в короткій програмі, та під L'apres-midi d'un faun Клода Дебюсі - у довільній програмі.

Після першого етапу можна робити висновок, що японські фігуристки йдуть шляхом російських одиночниць - переносять якомога більшу кількість стрибкових елементів у другу половину програму, тим самим збільшуючи базу за технічну оцінку. Отже, можливо, вже з початком наступного олімпійського циклу можна очікувати, що у змаганнях серед жінок-одиночниць росіянки перестануть бути настільки очевидними фаворитками, як це є сьогодні, і до боротьби за золото доєднаються представниці Японії, США, Канади.

Про результати турніру в інших дисциплінах - у наступних частинах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: