Початок серії Гран-Прі з фігурного катання. Rostelecom Cup 2017 Частина 3 (турнір серед спортивних пар)

26 жовтня 20:10
Переглядів: 485
фігурне катання

Стаття розміщена в рамках блогу : Крижане мереживо

Минулої п’ятниці з турніру Rostelecom Cup 2017 у Москві розпочалася серія Гран-Прі з фігурного катання серед дорослих. Попереду любителів та любительок фігурного катання очікують ще 5 етапів серії та Фінал Гран-Прі.

 Частина 1

Столбова / Клімов, Тарасова / Морозов, Астахова / Рогонов - на п’єдесталі Rostelecom Cup 2017

У змаганнях спортивних пар перші три місця посіли господарі змагань - росіяни Євгенія Тарасова / Володимир Морозов, Ксенія Столбова / Федір Клімов,  Крістіна Астахова / Олексій Рогонов. Тарасова та Морозов - чемпіони Європи 217 року та бронозові призери останнього чемпіонату світу, доволі стабільно розпочали новий сезон.

 

Тарасова  / Морозов

Столбова та Клімов - Олімпійські чемпіони 2014 в команді та срібні призери Олімпійських Ігор 2014 року в парному фігурному катанні.

 

Столбова / Клімов

У 2014 році успішні виступи цієї пари на Олімпіаді були чи не найбільшою сенсацією турніру, проте новий олімпійський чотирирічний цикл видався для пари вкрай “розхристаним”, мали місце травми, пропуск найголовніших стартів через неконкуретноздатність у боротьбі за золото, і як наслідок, зниження результатів. Цього сезону в парі відчувається готовність боротися, а форма чи не найкраща за весь цикл, проте наразі  є певний брак у чистоті виконання елементів, зокрема, багато падінь на стрибкових елементах.

Також у турнір пар брали участь улюбленці публіки з Італії Валентіна Маркеї / Анджей Хотарек, які завжди дуже емоційні та люблять загравати з публікою. Цікаво, що ця пара катається разом лише чотири роки, до того ж до 2014 року Валентина виступала як одиночниця та показувала результати першої десятки чемпіонатів Європи та світу.

За результатами турніру італійці посіли четверте місце. Канадці Джуліан Сегуїн / Чарлі Білодо, кількаразові чемпіони національних чемпіонатів, - п’яті, Міріам Зіглер / Северін Кіфер з Австрії - шості, Марісса Кастелі / Мервін Тран зі США - сьомі, на восьмому місці - японська пара Суміре Суто / Франсе Бодрі-Оде.

 

Про результати турніру в інших дисциплінах - у наступних частинах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: