Початок серії Гран-Прі з фігурного катання. Rostelecom Cup 2017 Частина 4 (танцювальний турнір)

27 жовтня 01:41
Переглядів: 480
фігурне катання

Стаття розміщена в рамках блогу : Крижане мереживо

Минулої п’ятниці з турніру Rostelecom Cup 2017 у Москві розпочалася серія Гран-Прі з фігурного катання серед дорослих. Попереду любителів та любительок фігурного катання очікують ще 5 етапів серії та Фінал Гран-Прі.

 Частина 1

 

Боброва / Соловйов,  Шибутані / Шибутані, Степанова / Букін

Серед цікавинок танцювальної частини турніру - участь американського дуету, кількаразових призерів чемпіонатів світу Майї та Алекса Шибутані, які єдині з-поміж топових танцюристів ще не демонстрували свої програми нового сезону. Зважаючи, що у цій парі танцюють брат і сестра, завжди цікаво, які ж теми для програм будуть обрані, оскільки в даному випадку вибір доволі обмежений, особливо у короткому танці, де тема на сезон - латина.

 

Шибутані / Шибутані

Саме американський дует став переможцем турніру, показавши бадьору латину у дещо ретро-бальному стилі, щодо довільного танцю, то відчувається певне повторення стилю із програмами двох попередніх сезонів.

Перед початком старту виникало питання, як розсудять танцювальний турнір, зважаючи на участь росіян Катерини Бобрової / Дмитра Соловйова, які на останньому чемпіонаті світу стали четвертими та традиційно сприятливе суддівство на домашніх стартах.

 

Боброва / Соловйов

Росіяни допустилися помилки під час виконання обертання у довільному танці, ймовірно, що безпомилковий виступ дозволив би отримати золото.

Третім став ще один російський танцювальний дует Олександра Степанова / Іван Букін, які кілька тижнів тому брали участь у турнірі Finlandia Trophy і за довільний танець отримали оцінку близько 98 балів, а на турнірі в Москві відбувся доволі значний стрибок у оцінках за довільний танець - 108 балів. Розрив із першою російською парою - суто символічний, можливо, це є свідчення того, що із наближенням Олімпіади варто очікувати несподіваних змін у розподілі номерів серед російських танцювальних дуетів.

Також участь у турнірі взяли, мабуть, найбільші оригінали сучасних танців на льоду, канадці Пайпер Гіллес / Поль Порьє, які стали четвертими.

 Італійці Шарлін Гінар / Марко Фабрі завершили змагання на 5 місці, росіяни Бетіна Попова / Сергій Мозгов - шості, Марі-Жад Лорі / Роман Ле Гак із Франції - сьомі, чемпіони світу серед юніорів Рейчал та Майкл Парсонс зі США - восьмі, хоча й претендували на вищі місця, але помилки не дозволили мати кращі результати. Пара з Туреччини Аліса Агафонова / Альпер Учар стали девятими, Аліса Агафонова - вихованиця харківської школи фігурного катання, у юніорському розряді виступала за Україну. На десятому місці - пара з Чехії - Ніколь Кузмічова / Олександр Сініцин.

Цього тижня серія Гран-Прі з фігурного катання продовжується етапом у Канаді Skate Canada International 2017, що пройде з 27 до 29 жовтня у місті Регіна.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: