Президент ПФЛ: "Тернопільській Ниві заборонено реєструвати футболістів"

18 березня 20:33
Переглядів: 126
Нива

Президент ПФЛ Сергій Макаров прокоментував ситуацію з тернопільською Нивою.

Нагадаємо, що після зимової паузи команда не почала підготовку до другої частини чемпіонату і зараз за чутками готується до старту в обласних змаганнях. У той же час офіційного оголошення про зняття команди ще не було.

— У законодавчому плані ще нічого не зрозуміло, тому що клуб не надсилав жодних документів. Тому ми надію не втрачаємо і дуже хотіли б, щоб тернопільське дербі, яке заплановане на перший весняний тур все-таки відбулося. Всі ми знаємо, якого напруження ці матчі. І, тим не менш, так. У них є проблеми. Почнемо з того, що клубу заборонена реєстрація нових футболістів за борги перед колишнім гравцем. І дійсно реакція клубу поки негативна.

Поки що, наскільки я розумію, вони не подавали документи для заявки в Другу лігу з наступного сезону. Можливо вони будуть заявлятися на чемпіонат області, аматорський чемпіонат України. Але це тоді повинен бути новий клуб, новий бренд. Якщо вони не збережеться зараз в Першій лізі, нехай навіть з вильотом в Другу за результатами сезону, то їм буде дуже важко пройти цей довгий шлях з аматорів до Другої ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: