Самсон Годвін: "Мене зобов'язані були викликати в збірну Нігерії"

23 лютого 11:10
Переглядів: 143
Бєлік Годвін

Екс-футболіст львівських «Карпат» Самсон Годвін розповів про ситуацію в збірній Нігерії.

- У складі збірної Нігерії ви провели один матч. Не дотягували до рівня національної збірної навіть у кращі свої роки?

- Я так не вважаю. Багато підводних течій в цьому питанні. Взяти хоча б 2010 рік, коли я перебував у прекрасній формі, а «Карпати» грали в груповому раунді Ліги Європи. Мене зобов'язані були викликати в збірну Нігерії, але цього не сталося. З тієї причини, що в збірній все нечисто. Туди іноді потрапляють такі смішні персонажі, що відразу стає ясно, за які заслуги вони там.

- У збірній дійсно деякі гравці купують за гроші місце, навіть конкретно на одну гру?

- Це дуже велика проблема. Футбольні чиновники гарненько наживаються на цьому.

- Скільки може коштувати одноразовий вихід на поле у футболці збірної?

- Цього я не знаю. Так, бізнес свого роду... Пару ігор у збірної може допомогти з хорошим контрактом.

- Нігерійські гравці думають про гроші в першу чергу?

- Ні. З приходом Стівена Кеші, мені здається, у збірній ці речі перестали відбуватися. Він очистив колектив і почав створювати свою команду з дійсно тих хлопців, які по праву заслужили там грати. За такий сміливий хід Кеші був винагороджений тим, що збірна Нігерії виграла Кубок Африки! У Кеші величезний авторитет в країні.

- Що відбувається з Ідейє останнім часом?

- Та звідки ж мені знати? Слухайте, ви такі питання задаєте... Як я можу характеризувати людину, якщо не знайомий з ним особисто!

- Ну ви ж бачите, як він грає - в «Динамо», у збірній на худий кінець! Цікаво знати вашу думку. Якщо він буде грати в основі збірної Нігерії на ЧС- 2014 - це буде плюс для «суперорлов»?

- Я не знаю, як тренер вирішить. В принципі, Ідейє вже досить довго у збірній. Потенціал його відомий. Він чимало забив у Україні. Ви бачили - коли на нього грали партнери в «Динамо», Ідейє забивав справно.

- Аруна поїде на ЧС-2014?

- Це було б підсилення однозначно. Він чудово грає зараз в «Динамо», забиває багато важливих м'ячів. Моя думка: він повинен бути в числі 23-х, - розповів Годвін журналу «Футбол».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: