Сімка та Кордоба - новачки "Борисов-900"

27 липня 09:38
Переглядів: 235
енергія ураган

За інформацією офіційного сайту футзального клубу з Білорусії "Борисов-900", новачками команди стали екс-капітан "Енергії" Роман Кордоба та екс-гравець "Урагану" Андрій Сімка.

У новій команді вони вже приєдналися до колишнього партнера по "Урагану" Максима Павлюка, а тренуватиметься і гратиме ця трійця під керівництвом добре знайомого екс-наставника "драконів" Сергія Гупаленка.

Відзначимо, що Андрій Сімка, який є одним з кращих гвардійців і бомбардирів в історії клубу, провів в івано-франківській команді усі 13 сезонів і лише минулого тижня "старожил" у теплій атмосфері попрощався з колишніми одноклубниками. Роман Кордоба залишив "Ураган" по завершенні "бронзового" сезону 2013/14, після чого вже в якості капітана львівської "Енергії" здобув ще одну "бронзу" чемпіонату України.

Сергій Гупаленко очолив МФК "Борисов-900" минулого літа. А взимку, під час трансферного вікна, саме він запросив до своєї команди 36-річного Максима Павлюка, котрий став першим легіонером в історії борисовського клубу. Минулого сезону ця команда так і не зуміла пробитися у плей-офф, фінішувавши лише на 12-му місці за підсумками регулярного чемпіонату.

Наразі МФК "Борисов-900" розпочав підготовку до нового сезону, який візьме старт 29-30 серпня. Селекційна робота продовжується, тож список потенційних новачків може розширитися. Нагадаємо, що в чемпіонаті Білорусі діє ліміт на легіонерів - одночасно у заявці будь-якої команди їх може бути лише четверо. Загалом минулого сезону у сусідній країні виступало аж 25 українців.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: