Бабик Надія 1989 м.Львів Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму Соціальна відеореклама "Спосіб життя"   Юзько

Гравці донецького "Металурга" дуже "люблять" президента Росії .
гол

Чемпіонат Івано-Франківська: лідирують "Легіон" та "Хортиця"

Переглядів: 255
В неділю завершилась перша частина сезону і в міському чемпіонаті по футболу. В центральному матчі туру крихівецька "Хортиця" здобула надважливу виїзну перемогу
скала

"Дніпро" відвантажив "Скалі" 6 м'ячів

Переглядів: 794
Дніпропетровський "Дніпро" в останньому контрольному матчі на зборах зустрівся у Стрию із місцевою "Скалою".  Підопічні Мирона Маркевича без проблем переграли західноукраїнську
Аргентина Швейцарія

ЧС-2014 1/8 фіналу Аргентина - Швейцарія 1:0 відео голу

Переглядів: 475
ЧС-2014 1/8 фіналу Аргентина - Швейцарія 1:0 відео голу Основний час закінчився нічиєю 0:0 в кінці другого екстра тайму ДіМарія після передачі Мессі забив переможний
ффу

Жіноча збірна команда України (WU-17) стала третьою на Турнірі розвитку УЄФА

Переглядів: 259
У неділю, 29 червня, жіноча збірна команда України WU-17 у третьому матчі на Турнірі розвитку УЄФА, що завершився у Словенії, програла одноліткам
олімпіада

"До Олімпіади-2022 масштабного будівництва ще не було"

Переглядів: 242
Україна перенесла заявку на проведення зимової Олімпіади з 2022 на 2026-й Слідом за проведенням Євробаскету, який перенесли з 2015 на 2017, Україна перенесла і
Севідов

Олександр Севідов: "Це була та Франція, що грала у Києві з Україною"

Переглядів: 216
Екс-тренер "Карпат" Олександр Севідов у програмі «Мундіаль. Матч-центр» зазначив, що в першому таймі матчу з Нігерією французи виглядали