Переглядів: 156
Сьогодні у Будунку футбола усі бажаючі журналісти могли поспілкуватися з президентом міні-футболу (футзалу) України Сергієм Владико. Під час прес-конференції Сергій Владико
баскетбол україна

ЧС-2014. Україна програла Новій Зеландії і погіршила шанси на вихід в плей-офф

У передмісті Більбао - Баракальдо в рамках четвертого туру групового етапу чемпіонату світу з баскетболу збірна України на арені "Бізкайя"
водне поло

Ватерполісти-ветереани львівської команди "Динамо Мастерс" прославили Львів та Україну

Переглядів: 566
Ватерполісти-ветереани львівської команди «Динамо Мастерс» перемогли на престижному міжнародному турнірі, що завершився
ЧЄ-2016

Поїздка на відбірковий матч Чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними командами України та Словаччини

Переглядів: 248
Організовується поїздка на відбірковий матч Чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними командами
Олександрія - Нива (Тернопіль) - 3:0

Олександрія - Нива (Тернопіль) - 3:0. Фото моментів матчу

Переглядів: 338
Олександрія - Нива (Тернопіль) - 3:0. Фото моментів матчу.
карате

У Львові відбудуться одразу три чемпіонати України з кіокушинкай карате

Переглядів: 357
З 13 до 14 вересня у Львові відбудуться три чемпіонати України з кіокушинкай карате, у яких візьмуть участь спортсмени зі всієї України. Про
пауерліфтинг

Ігор Дорохін з Львівщини став бронзовим призером Чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юнаків

Переглядів: 246
Бронзовим призером Чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юнаків став Ігор Дорохін з Львівщини, який водночас виконав норматив
Зозуля

Уславлена тернопільська легкоатлетка Віра Зозуля стала срібною призеркою чемпіонату Європи

В турецькому місті Ізмір відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту
арена львів

"Металіст" переїжджає до Львова

Переглядів: 451
Харківський «Металіст» свої матчі групового раунду Ліги Європи буде проводитиме у Львові. «Дніпро» домашні матчі Ліги Європи проведе в Києві.
тернополяночка

Футбольна команда "Тернопільчанка" вийшла у фінальну частину Першої ліги

Переглядів: 311
В останній день літа стартувало друге коло чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги. Зігравши в Івано-Франківську з місцевою