Новини спорту Україна та світ за 05 травня 2013

фото кращих голів

Відео найсмішнішого святкування голів!

Переглядів: 408
Відео найсмішнішого святкування голів! Це потрібно бачити! Нам здається, що суперники самі розступаються, щоб побачити як святкуватимуть взяття воріт ці хлопці.
Коньков

Анатолій Коньков: "Чим більше олігархів в українському футболі, тим краще"

Переглядів: 149
Президент Федерації Футболу України дав інтерв'ю програмі ПроФутбол. Про можливе скорочення Прем'єр-ліги: "Рівень українського чемпіонату не
Галичанка

"Карпати" - чемпіон, "Галичанка" - друга

Переглядів: 424
5 травня 2013 увійде в історію українського жіночого гандболу як день, коли ужгородська команда вдруге стала чемпіоном України. По-справжньому "золотим" для команди Бориса Петровського
Можаровський

"Можаровський провів матч на найвищому рівні"

Переглядів: 147
Один з найавторитетніших українських лайнсменів дніпропетровець Олександр Гордієнко, відсудивший 146 матчів у вищій вітчизняній лізі, вважає, що львівський арбітр ФІФА Юрій
ффу

Росія розгромила Україну у першому матчі Євро-2013

Переглядів: 175
Юнацька збірна України у стартовому матчі юнацького чемпіонату Європи 2013 року, який проходить у Словаччині, поступилася команді Росії з рахунком 0:3.
костов

Ніколай Костов невідповідний?

Переглядів: 687
Після чергової невдачі своєї команди Микола Костов назвав себе невідповідним тренером для Карпат. Втім, для львівського клубу взагалі непросто знайти відповідного тренера.
Михайло Мельник

Михайло Мельник: "Отамани готують суперникам сюрприз"

Переглядів: 442
Головний тренер Українських Отаманів Михайло Мельник розповів про підготовку команди до фіналу Всесвітньої серії боксу (WSB) з Астаною Арланс. "Ми зробимо все можливе
спортивне орієнтування

Відбувся чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування

Переглядів: 422
У змагання взяло участь 137 спорстменів, які представляли 16 команд, а саме ЛОЦКЕТУМ,  ДЮСШ-6 (6 команд),  ДЮСШ-9  (2 команди), ДЮСШ «Надія» (2
федечко

Андрій Федечко і Павло Зведенюк на п’єдесталі пошани національного Кубка із сучасного п’ятиборства

Переглядів: 181
У м.Харкові 28-30 квітня 2013р. найсильніші п’ятиборці виборювали Кубок України. У змаганнях чоловіків перемогу
Олександра Кришталь

Веслування на байдарках і каное : У Олександри Кришталь повний комплект кубкових нагород

Переглядів: 434
У м.Дніпропетровську змаганнями за Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської 23-28 квітня 2013р. відкрився