Новини спорту Україна та світ за 06 березня 2011

Такого прикольного мулатика на баскетболі у Львові ще не було! (Фоторепортаж)

Переглядів: 663

Юрий Бакалов: «Забыли, что против нас играют «Карпаты», которые бьются до последней секунды»

Переглядів: 354
Юрий Бакалов, главный тренер «Арсенала», прокомментировал матс против "Карпат" (2:2): - Во-первых, разрешите всех

Найпалкіша фанатка "Говерли" знов відвідала Львів (Фоторепортаж)

Переглядів: 682
Сьогодні у Львові «Політехніка-Галичина» вдруге в сезоні поступилася івано-франківській «Говерлі» в овертаймі – 88:93. Найпалкіша

Олег КОНОНОВ: "Наразі новачками невдоволений"

Переглядів: 334
Олег Кононов, головний тренер «Карпат», прокоментував поєдинок у Києві проти «Арсенала» (2:2) - Ми розраховували на те, що Лукас гратиме дуже активно,

Ані "Карпатам", ані "Дніпру"

Переглядів: 304
Голи львів'янина Івана Милошевича та сімферопольця Максима Фещука принесли "Карпатам" і "Таврії" результативні нічиї на полі "Арсеналу" та "Дніпра" відповідно.

В Тернополі відбудеться Кубок України з лову риби на мормишку

Переглядів: 645
Кубок України з лову риби на мормишку пройде на тернопільському Ставу з 11 по 13 березня. На тернопільський лід з’їдуться спортсмени-риболови зі всієї

Андрій Подковиров про західноукраїнське баскетбольне дербі

Переглядів: 358
Андрій Подковиров (головний тренер БК «Політехніка-Галичина») -В овертаймі ми залишились без двох гравців – Джемісона та Віггінса. Також вплинула

"Енакиевец" - "ТВД" - 3:2. Хозяева забивают победный гол одновременно с финальной сиреной

Переглядів: 438
До конца матча 5 секунд. Время неумолимо приближает енакиевских футболистов к очередной, на этот раз очень нежелательной ничьи.

Відео голів "Арсенал" - "Карпати" - 2:2

Переглядів: 852
Арсенал - Карпати 2:2 Голи: Мазілу, 50, Гусєв, 55 - Балажіц, 64, Мілошевіч, 90 +2. Арсенал: Погорілий, Єщенко, Шершун, Симоненко, Польовий, Богданов (Шоава, 77), Грицай, Гусєв,

Євген Мурзін про перемогу над "Політехнікою-Галичиною"

Євген Мурзін (головний тренер БК «Говерла») - Сьогодні видалася дуже важка гра. Я радий, що при рахунку 70:60 в четвертій чверті, коли стався невеличкий