Новини спорту Україна та світ за 07 травня 2011

Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: "Львів – найкультурніше місто України. Тут живуть щирі українці"

Переглядів: 568
Лише три хвилини знадобилося Михайлові Кополовцю для того, аби забити гол. Досить несподіваним ударом з-за меж штрафного, за допомогою

Історія одного стадіону

Переглядів: 666
У селі Ріпне, що на Рожнятівщині, є стадіон. І нічого б дивного у цьому не було, якби для його будівництва колись не зрізали великий шмат гори.

Юрій БАХОВСЬКИЙ: «Загалом гра йшла до гола»

Переглядів: 375
«Кардинал-Рівне» - «ТВД» - 3:1. Післяматчеві коментарі Головний тренер «ТВД» Леонід Маковський: - На мою думку, після першого тайму

Андрей ШЕВЧЕНКО: "Я понял, что нахожусь вне игры, поэтому остановился и потерял интерес к эпизоду, а вот момент развивался дальше"

Переглядів: 1067
После матча с «Карпатами» динамовцы выходили из раздевалки в хорошем настроении,

"Кардинал-Рівне" - "ТВД" - 3:1. Перемога прийшла до того, хто більше її бажав

Переглядів: 343
Як ми і передбачали в анонсі, гра між МФК «Кардинал-Рівне» і «ТВД» була в психологічному плані досить важкою. Ніхто

Роман Еременко: "Может, "Карпаты нас и переиграли, но выиграли-то мы"

Переглядів: 629
Полузащитник "Динамо" о победе над "Карпатами" Роман, в концовке вы стали больше отходить назад, чтобы легче было контратаки проводить? Да.

Александр Шовковский: "Мы взяли реванш"

Переглядів: 494
Голкипер "Динамо" о победе над "Карпатами" После победы над "Шахтером" "Динамо" имеет намного более уверенный вид... Все-таки намного легче играть, когда есть целая неделя

Роман ТОЛОЧКО: «Без забитих голів перемог не буває»

Переглядів: 444
Старший тренер молодіжки «Карпат» Роман Толочко після гри з «Динамо» був у не найкращому гуморі. Воно й не дивно, команда не зуміла виграти,

Юрій Сьомін: «Взяти три очки у Львові дуже важко»

Переглядів: 377
Юрій СЬОМІН, головний тренер «Динамо» – футбол команди показали хорошого рівня. Він був цікавий для усіх глядачів. Атмосфера чудова, поле чудове.

Олег КОНОНОВ: «Шевченко сказав, що другий гол чистий»

Переглядів: 518
Після матчу "карпати" - "Динамо" (1:2) відбулася прес-конференція, на якій враженнями від матчу, а також на запитання журналістів відповіли головні тренери обох команд Олег