Новини спорту Україна та світ за 09 травня 2012

Атлетико

"Атлетико" - "Атлетик" 3:0 відео голів та огляд матчу. Атлетико переможець Ліги Європи!

Переглядів: 606
В басксько-іспанському фіналі Ліги Європи мадридський «Атлетико» обіграє «Атлетик» з Більбао. "Атлетико"
Atletiko - Atletik

"Атлетико" - "Атлетик" 2:0 відео голів та огляд першого тайму. Феноменальний Фалькао!

Переглядів: 272
Після першого тайму Атлетіко перемагає Атлетік з рахунком 2:0 Фалькао супер ударом відкриває рахунок на 7 хвилині у фіналі Ліги Європи! А
Енергетик (Бурштин)

Зірка (Кіровоград) - Енергетик (Бурштин) - 4:1

Переглядів: 200
Зірка (Кіровоград) - Енергетик (Бурштин) - 4:1 Кіровоградська "Зірка" розгромила бурштинський "Енергетик" з рахунком 4:1 в матчі 30-го туру чемпіонату України серед
ФК Львів - Кримптелиця

ФК "Львів" - "Кримтеплиця" - 1:0 боротьба за виживання триває!

Переглядів: 311
ФК "львів" переміг Кримтеплицю та продовжує боротьбу за збереження прописки у першій лізі. Гол на 53 хвилині забив Мельник. На даний момент турнірна таблиця
fc ternopil

Завтра "Карпати" зіграють з ФК "Тернопіль"

Переглядів: 193
10 травня на стадіоні "Юність" коломийські "карпати" розпочинають боротьбу в Аматорському чемпіонаті України. Господарі прийматимуть футбольний клуб "Тернопіль".
Дніпро - Карпати

"Дніпро" - "Карпати". Анонс матчу за Прем'єр Лігу

Переглядів: 263
Дніпро - Карпати. Анонс матчу за Прем'єр Лігу Онлайн відеотрансляція матчу у нас на сайті - "Дніпро" - "Карпати" онлайн відео трансляція Не здійснений центральний Звичайно,
Карпати молодіжний склад

Молодіжні склади "Дніпро" - "Карпати" - 4:2. Львів'яни поступилися на виїзді одноліткам з Дніпропетровська

Переглядів: 171
Молодіжна команда львівських "Карпат" в останньому турі першості сезону 2011/2012 поступилася на виїзді дніпропетровському
arena lviv

Післязавтра "Арена-Львів" перейде в управління УЄФА

Переглядів: 307
З 11 травня стадіон “Арена львів” переходить в управління УЄФА. Про це повідомив Олег Засадний, директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради.
Готельний номер

Найдорожчі готельні номери у Львові викупила сама УЄФА

Переглядів: 180
УЄФА забронювало вже 2712 номерів в 56-ти готелях Львова та області. 97% номерів з встановленими найвищими цінами викупили самі представники УЄФА. Таким чином, на
ivanchuk

Василь ІВАНЧУК - одноосібний лідер меморіалу Капабланки

Переглядів: 163
Українець Василь Іванчук після 5-го туру став одноосібним лідером шахового меморіалу Капабланки, що проходить в Гавані. Іванчук в п'ятий день турніру здобув перемогу