Новини спорту Україна та світ за 12 жовтня 2014

Фоменко

Михайло Фоменко: "Гру самі собі ускладнили"

Переглядів: 149
У збірної України непроста група у відбірковому етапі чемпіонату Європи 2016 року. Про це в ефірі телеканалу "2+2" заявив головний тренер "жовто-синіх" Михайло Фоменко.
Україна - Македонія

Сергій Сидорчук: "Потрібно було забивати ще, тоді було б набагато спокійніше"

Переглядів: 113
Матч проти Македонії у відборі до Євро-2016 для футболістів збірної України був дуже важким. Про це в ефірі телеканалу "Футбол 1" розповів
збірна України

Пилип Будківський: "Я ніколи такої атмосфери, як у Львові, не бачив"

Переглядів: 196
У матчі відбору Євро-2016 з Македонією збірній Україні посміхнулася фортуна. Про це в ефірі телеканалу "Футбол 1" розповів новачок національної команди
галичанка

"Галичанка" познущалася над "Регіною" у другому матчі

Переглядів: 245
11 жовтня у Рівному відбувся другий матч 2-го туру жіночої Суперліги між місцевою Регіною та тернопільською Галичанкою. Як і у першому матчі, гості з Тернополя були
Сталь (Алчевськ) - Нива (Тернопіль) - 1:2

"Нива" - "Полтава": післяматчева прес-конференція

Переглядів: 160
Післяматчева прес-конференція тренерів "Ниви" та "Полтави" (0:1). Богдан Самардак, головний тренер ФК "Нива": Ігор Лучкевич, головний тренер ФК "Полтава": .

Україна - Македонія 1:0 відео голу та кращі моменти матчу

Переглядів: 2548
Україна - Македонія 1:0 відео голу та кращі моменти матчу Гол: 45+2 хв. Сергій Сидорчук .
мяч

"Освіта-ДЮСШ-3" - бронзовий призер чемпіонату України в першій лізі

Переглядів: 197
Сьогодні в Тернополі івано-франківська "Освіта-ДЮСШ-3" в матчі за третє місце впевнено перемогла свого суперника - миколаївську "Торпедочку". Підопічні

Україна мінімально перемагає Македонію

Переглядів: 209
Збірна України на "Арені Львів" приймає команду Македонії в рамках відбору на чемпіонат Європи-2016. Україна виходила на матч у статусі фаворита і з перших хвилин на правах господаря
україна

Виконання гімну України перед матчем Україна - Македонія - відео

Переглядів: 5448
Виконання гімну України перед матчем Україна - Македонія .
Ярмоленко

Ярмоленко не забиває пенальті у ворота Македонії

Переглядів: 769
Ярмоленко на початку другого тайму влучив у перекладину з одинадцятиметрового. .