Новини спорту Україна та світ за 13 червня 2018

бокс

Тернопільські боксери тріумфували на Міжнародному турнірі

Переглядів: 133
Чотири нагороди здобули наші земляки на Міжнародному турнірі з боксу, пам'яті Ігоря Єремеєва, що з 1 до 4 червня відбувся у містечку Любешів, що на Волині.
півмарафон

Львівський півмарафон став наймасовішим в Україні після Києва

Переглядів: 167
Львів прийняв грандіозну легкоатлетичну подію – уже традиційний півмарафон. Цього разу кинути собі виклик наважилася рекордна кількість учасників –
Станіслав Горуна

Львів'янин Станіслав Горуна – переможець етапу серії "Karate 1 Premier League – Istanbul"

Переглядів: 182
Львівські каратисти здобули призові місця на етапі всесвітньої серії з карате прем'єр-ліги в Стамбулі. На змаганнях у Туреччині
гол

Програма "Реальний футбол". Епізод №9 - відео від 11 червня 2018 року

Переглядів: 236
Програма "Реальний футбол". Епізод №9 - відео від 11 червня 2018 року .
ДЮСШ №3 янтарочка

"Янтарочка" – у фіналі плей-оф за вихід у Вищу лігу чемпіонату України

Переглядів: 113
У півфінальному матчі плей-оф за вихід у Вищу лігу чемпіонату України серед жіночих команд футболістки з Новояворівська на Херсонщині здобули вольову
Грицини

Брати Грицини дебютували у футзальній Гранд-лізі Львова

Переглядів: 136
Гравці національної збірної України з футзалу Михайло та Микола Грицини гратимуть у чемпіонаті літньої Гранд-ліги Львова ,що проходить під егідою Асоціації футзалу
ДЮФЛУ

ДЮФЛУ: Жеребкування фінальних турнірів

Переглядів: 144
У приміщенні столичного Будинку футболу відбулося жеребкування фінальних турнірів ХVIІ Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2017/2018.
музичук ткач

Анна Музичук і Юлія Ткач взяли участь у Львівському напівмарафоні

Переглядів: 141
Провідна українська шахістка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук, яка є одним з лідерів світового рейтингу,
рух

"Рух" підписав колишнього півзахисника "Олімпіка"

Переглядів: 250
Першим новачком винниківського «Руху» під час літнього міжсезоння 2018-го року став колишній центральний півзахисник донецького «Олімпіка» Іван
Стрільба з лука

Дванадцятирічна львів'янка перемогла в міжнародних змаганнях лучників в Польщі

Переглядів: 108
В Республіці Польща (м.Живець) 9-10 червня відбувся міжнародний турнір зі стрільби з лука "Archery children Poland Cup". Золото в категорії