Новини спорту Україна та світ за 15 травня 2014

футзал

"Енергія" поступилась в першому півфінальному матчі

Переглядів: 102
Львівська футзальна «Енергія» поступилася у першому півфінальному матчі плей-офф. Команда Олександра Косенка у Черкасах програла «Єнаківєцю»
калушани

Калушани – призери турніру "Чорне море"

В Одесі відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків «Чорне море», який водночас був одним із етапів відбору до чемпіонату
фанати

Фанати штурмом беруть каси в Полтаві, щоб купити квитки - відео

Переглядів: 297
Фанати штурмом беруть каси в Полтаві, щоб купити квитки - відео .
Чорноморець Карпати

"Карпати" з "Чорноморцем" зіграють в Києві?

Переглядів: 255
Згідно щойно отриманої інформації, одеський "Чорноморець" і львівські "Карпати" свій матч 30-го туру проведуть у Києві. Місце матчу - стадіон "Оболонь".
Футзал

"Ураган" після серії пенальті вийшов вперед

Переглядів: 180
Команда Сергія Гупаленко в післяматчевій лотереї опинилася на один удар точніше "залізничників" "Локомотив" ( Харків) - "Ураган" (Івано -Франківськ) - 1:1 (1:1 , 1:1).
Кубок України з футболу

Проморолик до фінального матчу Кубка України - відео

Переглядів: 493
Проморолик до фінального матчу Кубка України - відео .
волейбол

Розпочинаються обласні змагання з пляжного волейболу

Переглядів: 207
17-18 травня 2014 року відбудуться зональні змагання з пляжного волейболу за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні та VІ
плавання

Ветерани спорту Львівщини успішно змагалися в Пальма-де-Майорка

Переглядів: 239
Нещодавно у місті Пальма-де-Майорка (Іспанія) завершився ХХ відкритий Чемпіонат Майорки з плавання серед категорії «Мастерс» (ХХ Mallorca Open
фінал кубка України

Анатолій Попов пояснив чому фінал кубка пройде в Полтаві, а не у Львові

Переглядів: 184
Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов пояснив, чому Федерація не виконала вимогу фанатів перенести фінальний матч Кубка України "Динамо" - "Шахтар"