Василь Ломаченко - майбутній чемпіон! - відео

Переглядів: 1222
Василь Ломаченко - майбутній чемпіон! - відео .
сочі

Фотомить. Українці в Сочі. Фігурне катання та тренування перед мас-стартом

Фотомить. Українці в Сочі. Фігурне катання та тренування перед мас-стартом Використані фото НОК України .
серія а

"Рома" - "Сампдорія" - 3:0 - відео голів

Переглядів: 990
"Рома" - "Сампдорія" - 3:0 - відео голів .
фанати карпат

"Ультрас зробили набагато більше, ніж ряд статечних політиків"

Переглядів: 1755
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош подякував українським ультрас за підтримку революції.  "Нинішні події в країні стали екзаменом для усього українського
сочі

Сочі-2014. Медальний залік

Переглядів: 343
Збірна Німеччини зберегла лідерство у медальному заліку Олімпійських ігор 2014 року у Сочі після неділі, 16 лютого. На друге місце піднялася команда Нідерландів, яка у цей день здобула по
підгрушна

Сочі-2014. Стартовий лист жіночої гонки в мас-старті

Переглядів: 788
Завтра, 17 лютого, олімпійська біатлонна програма в Росія Сочі продовжиться двома гонками з масовим стартом. На жаль, в чоловічій гонці спортсмени збірної України