Новини спорту Україна та світ за 17 лютого 2013

гол

Бійка гравців "Динамо-2" - відео

Переглядів: 491
Надзвичайна подія трапилася на тренувальному занятті "Динамо-2" в манежі на базі "біло-блакитних" у Кончі-Заспі.Відразу після фінального свистка "двосторонки" бурхливо з'ясовувати стосунки
Мурзін

Євген Мурзін: "Я задоволений тим, що ми виграли"

Коуч Говерли на післяматчевій прес-конференції був на рідкість лаконічний, зазначивши БК Одеса, у якого його підопічні вирвали перемогу в самій кінцівці матчу.
комісія

Комісія високо оцінила стан роботи в ДЮСШ Львівщини

Переглядів: 252
Упродовж 11-16 лютого ц.р. у Львівській області відбувалася інспекційна перевірка діяльності та інвентаризація дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини.
мессі

301 гол Мессі

Переглядів: 236
Ліонель Мессі у складі першої команди "Барселони" забив вчора у матчі проти "Гранади" 301 гол.  Для цього 25-річному форвардові знадобилось 366 матчів.
жовтюк

"Не можна нарікати. Треба було виграти"

Переглядів: 138
У першому таймі Микола Жовтюк та його партнери спокійно руйнували усі спроби суперника дійти до карпатівських воріт. А вже по перерві таки дозволили росіянам кілька разів загрожувати
загідулін

Хавбек "Карпат": "Дуже соромно. Не хочеться навіть голову піднімати"

Переглядів: 244
Після поразки від російської «Тюмені» офіційний сайт попросив хавбека Сергія Загідуліна прокоментувати дії команди.– Сергію, вчора
третяков

"Щоб бути у ігровому тонусі, дівчатам потрібна ігрова практика"

Переглядів: 97
Коментар головного тренера БК Універ Дмитра Третьяка, після двох перемог над івано-франківським Університетом. — Рахунки обох матчів свідчать про
озарків

"Граю там, де скаже тренер"

Переглядів: 217
Загалом молодий оборонець провів доволі хороший матч – він постійно підключався до атак і забив дуже красивий гол, поціливши м’ячем з кута штрафного у саму дев’ятку.
Підгрушна

Медальний залік чемпіонату світу

Переглядів: 155
Медальний залік чемпіонату світу 1  Норвегія 8 2 1 11 2  Франція 1 4 - 5 3  Україна 1 1 3 5 4  Білорусь 1 - - 1 5  Німеччина - 1 1 2 5  Польща - 1 1 2 5  Росія - 1 1 2 8  США - 1 - 1 9  Чехія - - 1 1 9  Італія - - 1 1 9  Словенія - - 1 1 9  Швеція - - 1 1 .
політехніка

"Політехніка" спокійно перемагає в Кривому Розі

Переглядів: 174 1
Переконлива гра команди Желько Лукаїча допомагає їй повернутися на третю позицію в турнірній таблиці. Останній поєдинок неділі, відверто кажучи, не радував уболівальників