Новини спорту Україна та світ за 18 лютого 2014

пасічник

Сочі-2014. Лижне двоборство. Віктор Пасічник - 30-й

Переглядів: 383
Норвежець Йорген Граабах став золотим призером у змаганнях двоборців на Олімпійських іграх в Сочі.Срібну нагороду завоював його співвітчизник Магнус Моан.
настільний теніс

Юні спортсмени змагались у Чемпіонаті Тернопільської області з настільного тенісу

Впродовж двох днів у спортзалі Тернопільської ЗОШ № 23 зустрічались юні любителі настільного тенісу для участі у Чемпіонаті області з

Збаразькі тенісисти відзначились у міжнародних та всеукраїнських змаганнях

8-9 лютого в Тернополі на спортивній базі ЗОШ І-ІІІ ст. №23 відбувся командно-особистий чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та
шахи

Визначились переможці Чемпіонату Тернопільської області з шахів серед ветеранів

Переглядів: 214
У неділю, 9 лютого, фінішував Чемпіонат області з шахів серед ветеранів. Як інформує офіційний Інтернет-сайт Тернопільської обласної шахової
сочі

"Тернополяни мають поборотися за два олімпійських види спорту"

Переглядів: 143
Тернопільський губернатор Валентин Хоптян у контексті Олімпійських ігор у Сочі, розповів про олімпійські перспективи Тернопільщини. .
олімпіада

"Вперед, на Олімп! Сочі-2014" - випуск програми за 18.02.2014

"Вперед, на Олімп! Сочі-2014" - випуск програми за 18.02.2014 .
кісь

Львів'янин Андрій Кісь в Сочі-2014. Результати, аналіз, фото

Переглядів: 938
Андрій Кісь першим з представників Львівщини розпочав виступи на поточних олімпійських іграх в Сочі. Для 31-річного львівського спортсмена, змагання на одномісних

Переглядів: 697
Еміль Хегле Свендсен виграв чоловічу гонку з масовим стартом на Олімпійських іграх у Сочі.Норвежець буквально на кілька сантиметрів випередив француза Мартена Фуркада.
Ліга Чемпіонів : Байєр - ПСЖ онлайн

Переглядів: 258
Байєр - ПСЖ - 0:4 відео голів Байєр - ПСЖ онлайн відео трансляція 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів Дивитися онлайн відео трансляцію першого матчу 1/8 Ліги Чемпіонів Байєр - ПСЖ на Каналі