У Тернополі облаштують сучасні спортивні майданчики Сюжет телеканалу ІНТБ.
Австралія Голландія

Австралія - Нідерланди 2:3 - відео голів

Переглядів: 824
Австралія - Нідерланди - 2:3 Голи: Кехілл, 21, Єдінак, 54 (пен.) - Роббен, 20, ван Персі, 58, Депай, 68         .
Йовічевіч

Ігор Йовічевіч – в.о. головного тренера "Карпат"

Переглядів: 411
Сьогодні у другій половині дня гравцям «Карпат» на клубній навчально-тренувальній базі було представлено нового наставника. «Зелено-білих» очолив
баль

Андрій Баль: "Для Іспанії та Португалії нічого не втрачено"

Переглядів: 192
Учасник чемпіонатів світу 1982 і 1986 років, вихованець львівського футболу поділився враженням про старт чемпіонату світу, а також назвав збірні, від яких
туризм

"Кубок Карпат 2014" зі спортивного туризму визначив переможців

Переглядів: 202
Фінішував ХХІ Чемпіонат Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України зі спортивного туризму
футбол діти

Учні Мостищини вдруге поспіль перемогли у чемпіонаті Львівщини з футболу серед ДЮСШ

Переглядів: 429
16 – 18 червня у Львові на стадіоні “Школяр” СДЮСШОР-4 відбулася фінальна частина Чемпіонату Львівської області з
ФК Тернопіль славутич

ФК "Тернопіль" у сезоні-2013/14 мовою цифр

Переглядів: 170
Статистика виступів кожного гравця футбольного клубу Тернопіль у сезоні 2013/14, який став найуспішнішим в історії клубу. Воротар: Микола Плетеницький — 32 матчі (27 пропущених
Наталія Солтан та Наталія Олійник

Легкоатлетки Наталія Солтан та Наталія Олійник привезли з Києва "золото" і "срібло"

Дві золотих і одну срібну нагороди вибороли тернопільські спортсменки на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, повідомили
павлів

Тарас Павлів: "Компанія Коломойського затримує фінансування "Карпат"

Переглядів: 399
Співзасновник ГО "Завжди вірні" Тарас Павлів розповів, що "Карпати" мають постійні затримки проплат і через це виникають проблеми із виплатою зарплат
теніс

ITF UKRZAKHID. Усі надії на Анастасію Федоришин

Переглядів: 232
У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (вул. Мельника, 18) триває престижний міжнародний тенісний турнір четвертої категорії ITF UKRZAKHID.