Новини спорту Україна та світ за 19 липня 2013

Карпати U-19

Спаринг: "Карпати" U-19 - ФК "Белфаст" (Ужгород) - 5:0

Переглядів: 277
Команда «Карпати» U-19 в рамках підготовки до першості України серед юніорів завершила навчально-тренувальний збір на Закарпатті. Останнім акордом «левів»
Іллічівець Дніпро

"Іллічівець" - "Дніпро" - 0:2 відео голів

Переглядів: 2068
"Іллічівець" - "Дніпро" - 0:2 відео голів Коноплянка - 0:1 Селезньов - 0:2 .
Сергій Ателькін

Сергій Ателькін: "Карпати" зловили свій шанс на стандартах"

Переглядів: 510
Хавбек Сергій Ателькін в матчі другого туру проти «Карпат» U-21 з'явився на полі за 9 хвилин до фінального свистка замість бразильця Олександрі.
Нива фанати

Вся Україна почула, як тернополяни скандували "Суддя - п...ас"

Переглядів: 746
Другий тур чемпіонату України-2013/2014 у першій лізі 19 липня. Тернопіль. Міський стадіон. 9000 глядачів «Нива» - «Миколаїв» -
карпати

"Карпати" прибули в Донецьк без "свіжих" новобранців

Переглядів: 468
У п’ятницю по обіді делегація "Карпат" чартерним рейсом відправилася зі Львова до Донецька на матч другого туру Прем’єр-ліги проти місцевого "Металурга".
Завійський

Молодь: "Металург" Д. - "Карпати" - 0:2

Переглядів: 422
2-й тур. 19.07.2013, 17:00. «Авангард», Докучаєвськ.Сонячно. +25°САрбітр – Сергій Даньковський (Київ).Асистенти арбітра: Андрій Литвин (Київ), Андрій
Олійник

Денис Олійник: "Підписую контракт з "Дніпром" і я в оренді у Львові"

Переглядів: 379
Гравець "Дніпра" та національної команди Денис Олійник, який потрапив у немилість до головного тренера клубу Хуанде Рамоса, має кілька варіантів
нива десна

"Нива" - "Миколаїв" - 2:3. Звіт про події в матчі

Переглядів: 434
Матчем "Нива" - "Миколаїв" - 2:3 стартував другий тур української першої ліги. Перший тайм звітного матчу видався багатим на забиті м’ячі.
Нива (Тернопіль) - Десна (Чернігів)

"Нива" - "Миколаїв" - 2:3. Поразка "Ниви" у першому матчі на домашньому стадіоні

Переглядів: 463
"Нива" - "Миколаїв" - 2:3. Поразка "Ниви" у першому матчі на домашньому стадіоні Голи: Різка контратака гостей, Сергійчук проривається
Стронгмен

Чемпіонат центральної Європи з богатирського багатоборства "Меморіал Георгія Кірпи"