Новини спорту Україна та світ за 20 вересня 2010

Сергій ЗЕНЬОВ: "В разі потреби Худоб'як міг би бігати немов заведений ще 90 хвилин"

Переглядів: 396
Естонський нападник «Карпат» Сергій Зеньов по завершенні матчу з «Оболонню» поділився своїми враженнями від

Тернопіль: від «Коло парку» – до євростадіону

Переглядів: 873
«Тернопільський міський стадіон» − головна арена Тернопільщини. На ній проводить свої футбольні домашні матчі провідна команда регіону − місцева «Нива»,

"Василь ФЕДОРИШИН не став чемпіоном світу через намащену ногу Кудухова?"

Нещодавно у Росії завершився чемпіонат світу з боротьби. Івано-Франківську область на турнірі представили троє спортсменів. На чемпіонаті боролися

Юрій Калитвинцев викликав трьох гравців "Карпат"

Переглядів: 861
Тренерський штаб на чолі з Юрієм Калитвинцевим оголосив список гравців, викликаних на збір національної команди України, що розпочнеться 4 жовтня на учбово-тренувальній

ФК "Львів" - "Нафтовик-Укрнафта" - 3:0. Слова після матчу

Переглядів: 378
Прес-конференція після матчу ФК "Львів" - "Нафтовик-Укрнафта" (3:0). Наставник "Нафтовика-Укрнафти" Сергій Мізін. - По-перше, я вітаю команду ФК «Львів»

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "В результаті "Тайму" винні усі, починаючи з мене"

Переглядів: 217
Головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко прокоментував домашню поразку від харківського «Локомотива» (4:7): «Будь-який

ФК "Львів" розгромив "Нафтовик-Укрнафту" - 3:0

Переглядів: 370
Першість України у Першій лізі, 11-ий тур, «Львів» – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) 3-0 (2-0). Львівська область, м. Добромиль, стадіон «Лафорт

Іван МІЛОШЕВІЧ: "Рахунок 3:0 - справедливий"

Переглядів: 539
По завершенні матчу з «Оболонню» центральний захисник «Карпат» Іван Мілошевіч у розмові з кореспондентом ЗІКу сказав, що грати після Ліги Європи у

"Енергія" - "Ураган" - 1:3. Слова після матчу

Переглядів: 328
Наставник івано-франківського "Урагана" Сергій Гупаленко (на фото) після поєдинку з "Енергією" поділився враженнями від матчу.-Оскільки ми перемогли, я задоволений грою своєї

"Політехніка-Галичина" - володар міжнародного Кубка "Галичини-2010"

Переглядів: 343
У третій день змагань господарі турніру спромоглися таки здолати криворізький "Кривбасбаскет" з потрібною різницею, завдяки чому й здобули перше місце