Новини спорту Україна та світ за 21 квітня 2012

Барселона - Реал

"Барселона" - "Реал" - 1:2 відео голів та кращі моменти матчу. Реал без 5 хвилин чемпіон!

Переглядів: 1716
17 хв. Гол забив Самі Хедіра (Реал Мадрид). Ось він, Реал! Ось він, такий потрібний гол! Після подачі з кутового і удару Пепе
uragan

"Ураган" не зміг достроково забезпечити собі бронзові медалі

Переглядів: 169
Івано-Франківський "Ураган" не зміг достроково забезпечити собі бронзові медалі футзальної Екстраліги, програвши сьогодні у рідних стінах "Єнакіївцю" 1:3.
Шахтар Таврія

"Шахтар" - "Таврія" - 3:1 відео голів та статистика матчу

Переглядів: 228
«Шахтар» (Донецьк) - «Таврія» (Сімферополь) - 3:1 (1:0)Голи: 1:0 Селезньов (17), 1:1 Шиндер (47), 2:1 Ракицький (59), 3:1 Селезньов (70)«Шахтар»:
ФК Одесса - ФК Львов

ФК «Одеса» - ФК «Львів» - 2:3 - по троху вилазимо з дна турнірної таблиці!

Переглядів: 359
ФК «Одеса» і ФК «львів» - 2:3 (1:1) Стадіон "Спартак", сонячно +20 градусів. 400 глядачів. Арбітр: Ігор Пасхалі
chyzhevskyy

Александр ЧИЖЕВСКИЙ: "Только бы нашлась команда, где бы мне доверили стать у руля..."

Переглядів: 146
18 апреля 2010 года в Донецке воспитанник луцкого футбола Александр Чижевский сыграл в составе ужгородского «Закарпатья»
shatskykh

Максим Шацьких: "Нам потрібно буде докласти надзусиль, щоб здолати злих львівських левів"

Переглядів: 185
У неділю на «карпати» чекає непростий виїзд до Києва на матч з «Арсеналом». Про стан команди сьогодні,
Дніпро Оболонь

"Дніпро" - "Оболонь" відео голів та жахлива травма Махновського

Переглядів: 429
Момент зіткнення Матеуса та Махновського "Оболонь", граючи в більшості після видалення Матеуса, на початку другого тайму поєдинку з "Дніпром" повела
lviv

Відтепер вулиці Львова в режимі Street view на картах Google

Переглядів: 250
Сьогодні компанія Google запустила Перегляд вулиць (Street View) на картах Google для міст України, зокрема для Львова. Українські міста доповнять колекцію

ФК "Одеса" 2-3 ФК "Львів" онлайн відео трансляція матчу

Переглядів: 293
ФК Львів вириває перемогу на виїзді - ФК Одеса 2:3 ФК Львів. Голи : Юрий Шевель, '23 (1:0) Константин Пархоменко, с пенальти, '51 (2:1) Олег Гарас, '23 (1:1)
hudyma

Молодіжка "Карпат" на виїзді роззброїла "Арсенал" - 5:3

Переглядів: 245
МОЛОДЬ. «Арсенал» – «карпати» – 3:5 28-й тур. 21.04.2012, 13:00. «Колос», Бориспіль. Хмарно. +15°С Арбітр