Новини спорту Україна та світ за 24 червня 2018

терен

Тернопільські регбісти розпочали виступи у Вищій лізі з регбі-7

Переглядів: 117
Перший тур Вищої ліги з чоловічого регбі-7 відбувся 16 червня у Рівному. Участь у змаганнях бере тернопільська команда "Універ-ТНЕУ-Терен". Участь у першому
почкалова

Шпажистки Ксенія Пантелеєва та Анфіса Почкалова зупинилися за крок до медалей Євро-2018

Переглядів: 66
У сербському місті Нові Сад завершився чемпіонат Європи з фехтування 2018 року. У заключний день змагань відбувся командний турнір
волейбол

У Тернополі вперше проводять повноцінний чемпіонат з пляжного волейболу

Переглядів: 113
Перший тур чемпіонату Тернопільської області з пляжного волейболу відбувся у Тернополі 16 червня. Участь у змаганнях беруть сім команд. Повноцінний
Шахтар

ФК "Шахтар" побудує на Прикарпатті два футбольні майданчики

Переглядів: 853
Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) розширює географію програми масового футболу "Давай, грай!". У планах "гірників" побудова чотирьох футбольних майданчиків
Юлія Яремчук

Колишня королева краси із Кременця тепер бодібілдерка

Переглядів: 101
Кременчанка Юлія Яремчук — у минулому переможниця конкурсу краси “Міс Кременець-2015”, а тепер успішна спортсменка. Вже кілька років дівчина
говерла

Юні "ведмеді" викликані до лав збірних України

Вихованці Баскетбольної Академії БК "Говерла" отримали виклик на тренувальні збори юнацьких збірних України. Степан Лесик отримав офіційний виклик ФБУ на участь у навчально-тренувальному
Рій

Прикарпатський спортсмен отримуватиме президентську стипендію

Переглядів: 163
Президент України Петро Порошенко підписав Указ №173/2018 "Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських
оробець

Ігор Оробець став бронзовим призером чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу

Коломиянин Ігор Оробець виступав у ваговій категорії до 105 кг і виборов 4 бронзові медалі. Ігор Оробець виборов бронзові медалі
ФК Львів

ФК "Львів" в спарингу розгромив "Карпати" U-21

Переглядів: 180
Вчора відбувся черговий спаринг ФК Львів в рамках підготовки до старту чемпіонату УПЛ. Суперником був дублюючий склад львівських “Карпат”.