Новини спорту Україна та світ за 28 квітня 2013

Шахтар - Металіст

Як виглядала б турнірна таблиця УПЛ, якби враховувалися голи лише українських футболістів

Переглядів: 1031
Ми вирішили підрахувати, як виглядала б турнірна таблиця УПЛ, якби враховувалися голи лише українських футболістів. Ось що отримуємо. Чемпіоном
кополовець

Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: "Поїдемо в Ужгород як на останню гру"

Переглядів: 224
На матч проти «Зорі» Михайло Кополовець вийшов зі стартових хвилин і як завжди заводив трибуни своєю активністю. А після гри традиційно емоційно розповів
Ксьонз

Павло КСЬОНЗ: "Наприкінці матчу було дуже тяжко"

Переглядів: 161
Вже з перших хвилин матчу проти «Зорі» Павло Ксьонз показав свій настрій. Моменти, навіси, передачі, відбори, підкати – сімки «Карпат» було
покора

Роман Покора: "Прем’єр-ліга без "Карпат - це нонсенс"

Переглядів: 1356
Сьогодні в рамках 26-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги львівські"Карпати" на стадіоні "Україна" досить легко перемогли луганську "Зорю" з
вернидуб

Юрій Вернидуб: "Карпатам" очки були потрібніші. Тому вони й виграли"

Переглядів: 167
Юрій ВЕРНИДУБ, головний тренер «Зорі»– Хороший матч вийшов. В першому таймі «Карпати» агресивно грали,
Озарків

Ігор ОЗАРКІВ: "Може, ще не остаточно ми вибралися з ями, але залишилося зовсім небагато"

Переглядів: 219
Після 6 матчів поспіль без перемог львівські "Карпати" змогли здобути три очки в домашній грі. До речі, останній раз "зелено-білі"
пластун

Ігор Пластун: "Все пройшло за нашим сценарієм"

Переглядів: 187
У першому таймі в Ігоря Пластуна були два чудові моменти для взяття воріт «Зорі». Але якщо на перший з них феноменально зреагував Віталій Постранський, відбивши
Кривбас Металург

"Кривбас" - "Металург" Д. - 1:1 відео голів

Переглядів: 316
"Кривбас" - "Металург" Д. - 1:1 відео голів 0:1 Жуніор Мораєс, 43, 1:1 Олексій Антонов, з пенальті, 94 .
Карпати - Зоря - 2:0

"Карпати" - "Зоря" - 2:0 фото кращих моментів матчу!

Переглядів: 439
Після поразки "Говерли" від "Арсеналу" львівська команда отримала непогану нагоду відірватися від зони вильоту і "Карпатам" успішно використали її - "Карпати"
Овчиннікова

Лена "HUNTER" Овчиннікова - Фатія Мостафа. Відео бою

Переглядів: 622
В Індії, в рамках турніру SFL 16, наша спортсменка Лена "HUNTER" Овчиннікова в першому раунді на 3 хвилині 36 секунді здолала удушливим прийомом Фатію МОСТАФУ з