Новини спорту Україна та світ за 28 жовтня 2010

Сандро ГУРУЛІ: "Після дуже серйозної розмови з гендиректором "Карпат", я багато чого зрозумів"

Переглядів: 856
Спочатку він довів до логічного кінця ідеальну за виконанням передачу від Голодюка, а потім ледь не зіпсував чудовий момент,

Сергій КУЗНЕЦОВ: "Рахунок 3:0 нікого не повинен вводити в оману"

Переглядів: 821
Центрфорвард «Карпат» Сергій Кузнецов, автор двох голів у ворота «Ворскли», по завершенні кубкового матчу поділився з журналістами

Юрій Бакалов: "На виїзді з "Карпатами"? Нормальне жеребкування"

Переглядів: 194
Наставник київських канонірів Юрій Бакалов прокоментував результати жеребкування чвертьфіналу Кубка України, у якому його підопічні поїдуть до Львова грати

Євген ЧЕПУРНЕНКО: "Прізвисько "Чіпа" дав мені Шматоваленко"

Переглядів: 360
Євген Чепурненко один із найперспективніших молодих гравців не лише “Львова”, а й першої ліги. В останньому переможному матчі своєї команди форвард

Ольга Чайковська – чемпіонка і рекордсменка світу з пауерліфтингу

Переглядів: 438
Надзвичайно радісне повідомлення надійшло з теплої Туреччини, де днями проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу серед атлетів з вадами зору. Вихованка

"Карпати" - "Ворскла" - 3:0. Як це було! (Фоторепортаж)

Переглядів: 323
"карпати" (львів) – "Ворскла" (Полтава) – 3:0 Кубок України. 1/8 фіналу. 27.10.2010, 19:00 «Україна», Львів. 7 000 глядачів «КАРПАТИ»:

«Політехніка-Галичина» підписала американського форварда

Переглядів: 275
БК «Політехніка-Галичина» дозаявив американського форварда Деметріуса Брауна (1983 р.н., 198 см, 108 кг). Другу половину сезону 2009/2010 рр.

В четвертьфинале Кубка Украины «Карпаты» сыграют с «Арсеналом»

Переглядів: 256
В среду состоялись поединки 1/8 финала Датагруп Кубка Украины по футболу. Среди 8 команд, которым удалось дойти до стадии четвертьфинала, 7 представителей

Дело о «договорняке» «Металлиста» и «Карпат» – «договорное»?

Переглядів: 225
Оказывается, главный фигурант скандального матча «Металлист»–«Карпаты» Сергей Лащенков опроверг свои же сведения. А в ФФУ не

Сьогодні жеребкування 1/4 Кубка України. "Карпати" можуть зіграти з "Динамо", "Шахтарем", "Дніпром"...

Переглядів: 1736
Вже за кілька годин львівські «карпати» дізнаються свого суперника в чвертьфіналі Кубка України. О 14:00