Новини спорту Україна та світ за 30 листопада 2017

баскетбол

БК "Тернопіль" привіз із Києва дві поразки

Переглядів: 174
25-26 листопада,  жіночий БК "Тернопіль-ТНЕУ проводив черговий тур Вищої баскетбольної ліги в Києві. Суперниками підопічних Дмитра Третяка були столична команда –
гайова

Студентка ТНЕУ в складі збірної України посіла ІІ місце на Міжнародному турнірі з гандболу

Переглядів: 230
З 24 по 26 листопада в іспанському місті Меліль проходив Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд. У складі збірної
Антонюк

Тернопільський борець Андрій Антонюк взяв реванш у шведа Б'юберга

Переглядів: 392
Єдину медаль для збірної України на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби здобув тернополянин Андрій Антонюк. Після здобутих медалей на молодіжних
Джима підгрушна

Олена Підгрушна провалила індивідуальну гонку на Кубку світу

29 листопада у шведському Естерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів у рамках першого етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України була
Кажани

Львівські "Кажани" пройшли ізраїльський "Маккабі" у Кубку ЄКВ

Переглядів: 196
Після переможного матчу у Львові, коли «Кажани» здолали«Маккабі» 3:1 у першому матчі 1/32 Кубку Європейської конфедерації волейболу,
Шпигар

Офіційно: Микита Шпигар залишив "Ураган"

Після матчу 11-туру Екстра-ліги у складі "Урагану" відбулася кадрова зміна. Івано-франківський клуб за обопільною згодою припинив співпрацю з Микитою Шпигарем, який вже залишив