БК Франківськ - останні новини спорту в Україні та світі

БК "Франківськ"

БК "Франківськ" - достроковий чемпіон України у Вищій лізі

Двічі обігравши на виїзді БК Полтава 86:56 і 69:42 БК Франківськ достроково виграв чемпіонат України у Вищій лізі (жінки). Оскільки серії плей-оф у цьому дивізіоні
БК "Франківськ"

"Франківськ" здобув дві впевнені перемоги у Полтаві

У середу та четвер, 19-20 квітня, жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" двічі переграв БК "Полтава" на виїзді у рамках чергового туру Вищої ліги. Середа, 19 квітня.
БК "Франківськ"

БК "Франківськ" здобув дві домашні перемоги

У середу та четвер, 12-13 квітня, жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" здобув дві перемоги на домашньому майданчику проти "ЛДУФК-СКІФ Спартака" зі Львова.
Баскетбол

БК "Франківськ" здобуває чергові перемоги у Вищій лізі

Минулих вихідних, 8-9 квітня, жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" провів домашні матчі проти БК "Полтава". Полтавки - одні з претенденток на найвищі нагороди,
БК "Франківськ"

БК "Франківськ" здобув ще дві перемоги

У суботу та неділю, 1-2 квітня, БК "Франківськ" провів на виїзді два поєдинки Вищої ліги України - проти одеського "ОНМУ-Вімар". Субота. 1 квітня. Одеса, СК ОНМУ БК "ОНМУ-Вімар"
БК "Франківськ"

БК "Франківськ" двічі обіграв СДЮСШОР №4 з Миколаєва

У суботу та неділю, 25 і 26 березня, жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" приймав на домашньому паркеті баскетболісток із Миколаєва. Що цікаво, обидва матчі закінчилися
БК "Франківськ"

БК "Франківськ" впевнено здолав "Політехніку"

Минулих вихідних, 18 і 19 березня, жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" провів два виїзних поєдинки у Львові проти тамтешньої "Політехніки". Завдяки вдалим виступам у
БК "Франківськ"

БК "Франківськ" двічі розгромив "Універ"

11-12 березня, жіночий баскетбольний клуб «Франківськ» провів чергові матчі у Вищій лізі. Суперником франківчанок була шоста команда чемпіонату БК «Універ».
Баскетбол

БК "Франківськ": дві перемоги над одеситками

У суботу і неділю, 11 і 12 лютого, жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" здобув дві домашні перемоги над "ОНМУ-ВІМАР". Неділя, 12 лютого. Івано-Франківськ.
Баскетбол

БК "Франківськ" продовжує перемагати

Жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" здобув чергові перемоги у Вищій лізі України у матчах проти львівського "ЛДУФК-СКІФ-Спартак". Середа, 1 лютого.