греко-римська боротьба - останні новини спорту в Україні та світі

грекоримська боротьба

Спортсмени з Франківська стали призерами в Рівному на чемпіонаті з греко-римської боротьби

Минулого тижня кадети Івано-Франківської області взяли участь у відбірковому чемпіонаті України з греко-римської боротьби у місті
Вільна боротьба

Борцівське "Орлятко" у Тернополі об’єднало всю Україну

Переглядів: 286
У Тернополі відбувається всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Орлятко-2015» серед юнаків та юніорів. Цьогорічні змагання зібрали небувалу

На Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби тернополяни здобули дві медалі

Переглядів: 222
В місті Березне Рівненської області, в залі СК "Колос", впродовж двох днів тривав ХХІ Відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської
греко римська бородьба

Студенти ТНЕУ - кращі у греко-римській боротьбі

Переглядів: 269
Першого квітня відбулися змагання з греко-римської боротьби  в залік VIII Універсіади Тернопільської області серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. У категорії до 71 кг перемогу

У тернопільських борців одне "золото" і три "бронзи"

Переглядів: 190
Успішно виступили вихованці Тернопільської КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» на чемпіонаті України серед юнаків 2000-2001 р.н. з греко-римської боротьби

Програма "Вперед, на Олімп!". Греко-римська боротьба - відео

Переглядів: 499
Програма "Вперед, на Олімп!". Греко-римська боротьба .

У тернопільських борців греко-римського стилю – "золото" і "бронза" чемпіонату України

Переглядів: 515
У Миколаєві відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді (до 23 років). Чемпіоном України у ваговій категорії
Футзал

Вихованці Яблонського - кращі в області

Переглядів: 388
14 лютого 2015 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" визначилися чемпіон та призери ДЮФЛ Тернопільської області з футзалу
Андрій Антонюк

Андрій Антонюк — чемпіон України з греко-римської боротьби

Переглядів: 365
14 лютого у Миколаєві завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді (до 23 років). Чемпіоном України у вазі до 80 кілограмів став тернополянин
Греко-римська боротьба

Тернопільські школярі здобули медалі всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

Переглядів: 230
В Конотопі відбувся V Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений видатним борцям міста. В змаганнях прийняли участь