За сприяння Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України в рамках програми „Олімпійська книга” першим заступником
Тернопіль

Сьогодні ФК "Тернопіль-Педуніверситет" розпочне тренувальний збір

Переглядів: 52
23 січня, ФК «Тернопіль-Педуніверситет» розпочинає тренувальний процес у рамках підготовки до другої частини чемпіонату України серед студентських
футзал

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" подолав перший етап футзального кубка

Переглядів: 61
ФК «Тернопіль-Педуніверсит» у матчі 1/32 фіналу Кубка Тернопільської футзальної ліги переміг тернопільський «ТерноКар» –
Галичанка

Тернопільська "Галичанка" відірвалася від "Волині" на 12 очок

Переглядів: 48
В центральних матчах 8-го туру чемпіонату України «Галичанка» сповна розквиталася з «Волинню» за попередні поразки та відірвалася
Боротьба медалі

Борці греко-римського стилю з Тернополя здобули у Косові сім медалей

Переглядів: 27
Регіональний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків завершився у місті Косів, що на Івано-Франківщині. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів,
Спорт

Тернопільські студенти удостоїлися високої честі

Переглядів: 29
Нещодавно відбулося засідання Організаційного комітету щодо підготовки та участі студентської збірної команди України в 28-й Всесвітній зимовій Універсіаді, яка відбудеться
Нива

Тернопільська "Нива" вийшла з відпустки

Переглядів: 180
21 січня, футбольний клуб "Нива" Тернопіль вийшов з відпустки та розпочав підготовку до другого кола чемпіонату України з футболу серед аматорів. Перед початком тренування на
хокей

У Ternopil Hockey Classic візьме учать 24 команди

Переглядів: 109
28-29 січня на Тернопільському ставі відбудуться змагання з хокею. «Хокей на озері» є різновидом класичного хокею. Гра проводиться на відкритому повітрі,
Нива

Тернопільська "Нива" пройшла в 1/16 фіналу Кубка футзальної ліги

Сьогодні, 21 січня, у СК "Політехнік" футбольний клуб "Нива" в 1/32 фіналу Кубка Тернопільської футзальної ліни з рахунком 3:2 переміг команду Вищої ліги
БК Тернопіль

БК "Тернопіль" здобув четверту перемогу поспіль

Переглядів: 75
Сьогодні, 21 січня, БК «Тернопіль» приймав останню команду чемпіонату КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» (м. Дніпро). Гості до цього матчу ще не вигравали