Старт "Леополіс Гран Прі" перенесли через дощ

15 травня 22:40
Переглядів: 297
Леополіс Гран-Прі – 2013

Через погодні умови автомобілі Леополіс Гран Прі виїдуть до Польщі не сьогодні , 15 травня, урочисто з площі Ринок, а завтра з самого ранку повідомила прес-служба Львівської міської ради. Нагадаємо, колона з 20 ретро-автомобілів вирушить на міжнародну виставку до Польщі. Там автолюбителі запрошуватимуть інших європейців на найбільший фестиваль ретро-автомобілів у Центральній та Східній Європі.

Любителі ретро-авто з автоклубу «ЗАЗ Козак» вирушать до Варшави та Жешува, щоб запросити поляків та інших учасників міжнародних зустрічей на фестиваль ретро-автомобілів, який відбудеться 27-29 червня у Львові. У Варшаві вони візьмуть участь у міжнародній виставці ретро-авто, а у Жешуві — у міжнародному туристичному ралі. Організатори фестивалю хочуть запевнити, що у Львові мирно та спокійно, і місто готове зустрічати гостей.

Нагадаємо, минулого року Леополіс Гран Прі відвідали більше 300,000 гостей з України, країн ЄС (Польща, Чехія, Угорщина, Швейцарія, Литва, Німеччина, інші), США, Росії та Австралії. В цьому році організатори очікують, що фестиваль відвідає близько 500,000 осіб.

Організатори фестивалю: ЗАЗ Козак, Холдинг емоцій «!FEST», Львівська міська рада. Гостинно приймає готель «Атлас».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: