Фехтування новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Пантелєєва

Фехтування: Національний кубок з фехтування на шпагах розіграли Пантелєєва та Свистіль

Переглядів: 154
У Харкові 1-3 жовтня 2016р. змаганнями за Кубок України новий сезон відкрили вітчизняні фехтувальники на шпагах. У жіночому турнірі
Ксенія Пантелеєва

Представниця Львівщини Ксенія Пантелеєва виборола "золоту" медаль Кубку України з фехтування на шпагах

Переглядів: 138
Цими днями в Харкові завершився Кубок України з фехтування, де перемогою відзначилася львів’янка Ксенія Пантелєєва.
Демчук

"В жовтні Андрій вже буде мати помешкання", - А. Садовий під час зустрічі з паралімпійцем Андрієм Демчуком

Переглядів: 147
Сьогодні, 23 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із чемпіоном 15-ї літньої паралімпіади з
Фехтування

На Львівщині завершився традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування "Галицька осінь - 2016"

Переглядів: 114
Нещодавно в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та заходів «Олімпійського тижня» у місті Львові
Фехтування

Львівщина приймає традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування "Галицька осінь - 2016"

15 вересня ц.р. в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та заходів «Олімпійського тижня» у місті Львові
Олена Кривицька

Олена Кривицька: "Сон та правильне харчування – обов'язкові елементи кожного спортсмена"

Переглядів: 172
Друга Олімпіада у житті тернопільської фехтувальниці Олени Кривицької бажаних результатів їй не принесла. Виступити краще, за словами
Андрій Демчук

Андрій Демчук: Збірна України здатна виграти Паралімпіаду

Переглядів: 191
На стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро відбулося урочисте відкриття Паралімпійських ігор – змагань для інвалідів або спортсменів з обмеженими

Олена Кривицька: "Олімпіада справила двоякі враження"

Переглядів: 292
Ось і завершились XXXI Олімпійські ігри в Бразилії. Як і для України загалом, так і для Тернопільщини зокрема вони не стали успішними. Фахівці мають розібратися,
Харлан

Збірна України з фехтування на шаблях – срібний призер Олімпіади

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях стала срібним призером Олімпійських Ігор, що тривають в Ріо-де-Жанейро.  У фіналі командного турніру

Фехтувальниця з Тернополя Олена Кривицька посіла восьме місце на Олімпіаді в Ріо

Переглядів: 246
Жіноча збірна України з фехтування на шпагах завершили змагання на Іграх XXXI Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Стартувавши з перемоги